trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Kajol Kajju
14
followers
Colombo, Sri Lanka
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
52
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
74%
Heroes
13,745 votes
7
— Good
77%
The End of the F***ing World
11,057 votes
7
— Good
75%
Blindspot
6,773 votes
7
— Good
79%
Scandal
4,793 votes
7
— Good
84%
ERASED
3,799 votes
7
— Good
77%
Outer Banks
2,590 votes
7
— Good
76%
Legacies
2,293 votes
7
— Good
80%
Toradora!
1,905 votes
7
— Good
66%
The Watcher
2,027 votes
7
— Good
76%
Blue Exorcist
1,849 votes
7
— Good
67%
Nine Perfect Strangers
1,685 votes
7
— Good
78%
Terror in Resonance
1,418 votes
7
— Good
76%
Prodigal Son
1,351 votes
7
— Good
84%
Yuri!!! on Ice
1,167 votes
7
— Good
70%
The Staircase
931 votes
7
— Good
79%
Bungo Stray Dogs
855 votes
7
— Good
78%
Hyouka
737 votes
7
— Good
77%
Imposters
715 votes
7
— Good
78%
Monthly Girls' Nozaki-kun
637 votes
7
— Good
69%
Candy
662 votes
7
— Good
76%
Free!
604 votes
7
— Good
76%
Wotakoi: Love is Hard for Otaku
554 votes
7
— Good
76%
Blue Spring Ride
489 votes
7
— Good
58%
Rosemary's Baby
501 votes
7
— Good
80%
Lovely Complex
413 votes
7
— Good
68%
Zootopia+
423 votes
7
— Good
72%
House of Secrets: The Burari Deaths
394 votes
7
— Good
71%
Kiznaiver
382 votes
7
— Good
67%
Wolf Girl & Black Prince
288 votes
7
— Good
65%
And You Thought There Is Never a Girl Online?
289 votes
7
— Good
75%
Fosse/Verdon
238 votes
7
— Good
74%
Breathe
215 votes
7
— Good
74%
AlRawabi School for Girls
215 votes
7
— Good
67%
Superior Donuts
220 votes
7
— Good
66%
Mekakucity Actors
168 votes
7
— Good
73%
Aarya
115 votes
7
— Good
65%
When the Streetlights Go On
105 votes
7
— Good
73%
Special Ops 1.5: The Himmat Story
91 votes
7
— Good
61%
Choco Bank
46 votes
7
— Good
61%
Your Honor(IN)
37 votes
7
— Good
61%
Code M
26 votes
7
— Good
65%
The Final Call
22 votes
7
— Good
67%
Siren
14 votes
7
— Good
58%
The Raikar Case
16 votes
7
— Good
67%
Liver or Die
9 votes
7
— Good
67%
Detective versus Detectives
8 votes
7
— Good
53%
The Trial
16 votes
7
— Good
58%
Trace ~ Men of the science school ~
7 votes
7
— Good
52%
Komi Can't Communicate
11 votes
7
— Good
56%
Absolute Zero
8 votes
7
— Good
46%
Marzi
10 votes
7
— Good
40%
The Specialist
4 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup