trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
sofia :v::v::v:
125
followers
suomi
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
72
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Deadpool
108,522 votes
7
— Good
81%
The Martian
51,636 votes
7
— Good
79%
Mad Max: Fury Road
46,170 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,812 votes
7
— Good
83%
Raiders of the Lost Ark
25,129 votes
7
— Good
80%
The Bourne Identity
22,372 votes
7
— Good
73%
The Nice Guys
22,187 votes
7
— Good
70%
Warcraft
21,215 votes
7
— Good
77%
Sully
20,392 votes
7
— Good
79%
Ghostbusters
20,385 votes
7
— Good
65%
Baywatch
19,995 votes
7
— Good
81%
A Beautiful Mind
18,068 votes
7
— Good
80%
The Nightmare Before Christmas
17,034 votes
7
— Good
70%
Mechanic: Resurrection
13,748 votes
7
— Good
68%
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
11,551 votes
7
— Good
71%
Hellboy
11,404 votes
7
— Good
76%
The Godfather: Part III
9,143 votes
7
— Good
79%
Mary Poppins
8,188 votes
7
— Good
70%
The Mechanic
7,391 votes
7
— Good
68%
The Boss
7,104 votes
7
— Good
73%
Dr. No
6,356 votes
7
— Good
72%
Clueless
5,921 votes
7
— Good
70%
Popstar: Never Stop Never Stopping
5,602 votes
7
— Good
66%
Surrogates
5,538 votes
7
— Good
73%
From Russia with Love
5,223 votes
7
— Good
69%
Before I Wake
4,206 votes
7
— Good
68%
Green Zone
4,015 votes
7
— Good
66%
Horns
4,014 votes
7
— Good
80%
Some Like It Hot
3,858 votes
7
— Good
63%
The Smurfs 2
3,764 votes
7
— Good
74%
Justice League vs. Teen Titans
2,941 votes
7
— Good
63%
Around the World in 80 Days
2,877 votes
7
— Good
71%
Christine
2,668 votes
7
— Good
66%
Cellular
2,448 votes
7
— Good
79%
Rashomon
2,403 votes
7
— Good
66%
Wet Hot American Summer
2,099 votes
7
— Good
65%
Daylight
2,024 votes
7
— Good
74%
Balto
1,731 votes
7
— Good
64%
Sandy Wexler
1,709 votes
7
— Good
76%
Fearless
1,675 votes
7
— Good
67%
The Art of the Steal
1,635 votes
7
— Good
74%
Thirteen Days
1,311 votes
7
— Good
69%
Anonymous
1,170 votes
7
— Good
69%
Curious George
1,039 votes
7
— Good
58%
Clinical
828 votes
7
— Good
74%
Hustle & Flow
775 votes
7
— Good
67%
Money Talks
745 votes
7
— Good
75%
Giant
599 votes
7
— Good
67%
Freaky Friday
360 votes
7
— Good
66%
The Girl King
350 votes
7
— Good
73%
The Black Stallion
320 votes
7
— Good
68%
Summertime
315 votes
7
— Good
75%
Red Desert
251 votes
7
— Good
65%
Blame
197 votes
7
— Good
74%
The Nun's Story
162 votes
7
— Good
67%
The Brothers Lionheart
119 votes
7
— Good
62%
AWOL
105 votes
7
— Good
59%
Young Black Stallion
76 votes
7
— Good
57%
I Dreamed of Africa
64 votes
7
— Good
64%
Liz in September
60 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup