trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
sofia :v::v::v:
125
followers
suomi
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
91
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
86%
Fringe
23,393 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Person of Interest
16,116 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Haunting of Hill House
10,676 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Penny Dreadful
8,288 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Killing Eve
6,266 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Veronica Mars
5,161 votes
10
— Totally Ninja!
83%
What We Do in the Shadows
4,691 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Sharp Objects
4,339 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Law & Order: Special Victims Unit
3,829 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Dead to Me
3,293 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Hanna
2,573 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Marvel's Runaways
2,698 votes
10
— Totally Ninja!
76%
House of Lies
2,476 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Zoo
1,954 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Wynonna Earp
1,746 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Longmire
1,633 votes
10
— Totally Ninja!
83%
One Day at a Time
1,530 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Locked Up
1,482 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Unforgettable
1,485 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Impulse
987 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Treadstone
887 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Hunted
835 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Roswell, New Mexico
763 votes
10
— Totally Ninja!
79%
In Treatment
604 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Legend of the Blue Sea
582 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Signal
525 votes
10
— Totally Ninja!
89%
My Mister
450 votes
10
— Totally Ninja!
75%
In Plain Sight
467 votes
10
— Totally Ninja!
74%
La Femme Nikita
469 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Tidelands
461 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Dublin Murders
427 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Queen Sugar
371 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Somewhere Between
357 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Wanted
309 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Mystic Pop-up Bar
285 votes
10
— Totally Ninja!
65%
SMILF
311 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Relic Hunter
273 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Black Box
267 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Pier
245 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Vida
234 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Search: WWW
203 votes
10
— Totally Ninja!
72%
She's Gotta Have It
197 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Saving Grace
162 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Pure
168 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Story of Yanxi Palace
144 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Encounter
145 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Go Go Squid!
135 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Doctor John
127 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Method
132 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Ms Fisher's Modern Murder Mysteries
126 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Go Ahead
109 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Come and Hug Me
115 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Sea Patrol
100 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Mother
90 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Graceful Family
99 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Missing You
98 votes
10
— Totally Ninja!
68%
About Time
106 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Prime Minister and I
86 votes
10
— Totally Ninja!
76%
As Time Goes By
74 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dear My Friends
45 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup