trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
sofia :v::v::v:
125
followers
suomi
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
37
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Money Heist
17,243 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,087 votes
8
— Great
80%
Lie to Me
7,298 votes
8
— Great
81%
Star Trek
4,353 votes
8
— Great
75%
S.W.A.T.
2,230 votes
8
— Great
67%
Van Helsing
2,099 votes
8
— Great
73%
Harper's Island
1,401 votes
8
— Great
65%
Crossbones
714 votes
8
— Great
80%
Wonderfalls
609 votes
8
— Great
72%
Blood Drive
582 votes
8
— Great
72%
The Listener
582 votes
8
— Great
66%
American Gothic
317 votes
8
— Great
68%
King & Maxwell
247 votes
8
— Great
73%
Spring Tide
139 votes
8
— Great
65%
Detroit 1-8-7
123 votes
8
— Great
70%
Trauma
105 votes
8
— Great
67%
Mercy
104 votes
8
— Great
63%
Reef Break
101 votes
8
— Great
63%
Hidden Palms
98 votes
8
— Great
61%
Hawthorne
93 votes
8
— Great
56%
Guerrilla
76 votes
8
— Great
71%
Mr & Mrs Murder
55 votes
8
— Great
67%
Durham County
48 votes
8
— Great
64%
Suspects
49 votes
8
— Great
61%
The Cleaner
49 votes
8
— Great
53%
Bite Club
36 votes
8
— Great
59%
Cybergeddon
31 votes
8
— Great
59%
Killer Instinct
27 votes
8
— Great
65%
Shattered
22 votes
8
— Great
59%
Angela's Eyes
24 votes
8
— Great
60%
Water Rats
17 votes
8
— Great
62%
Against the Wind
15 votes
8
— Great
57%
Dos Lunas
5 votes
8
— Great
52%
Kyllä isä osaa
8 votes
8
— Great
48%
The Office
7 votes
8
— Great
50%
Home Street
4 votes
8
— Great
40%
Rabbit Fall
8 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup