trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
sofia :v::v::v:
125
followers
suomi
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
56
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Wentworth
1,237 votes
9
— Superb
85%
Seinfeld
12,157 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,112 votes
9
— Superb
84%
Stargate Atlantis
6,516 votes
9
— Superb
84%
Coupling
1,584 votes
9
— Superb
83%
Luther
7,664 votes
9
— Superb
82%
Bosch
3,220 votes
9
— Superb
82%
The Queen of Flow
112 votes
9
— Superb
81%
What's Wrong With Secretary Kim
1,002 votes
9
— Superb
81%
Babylon Berlin
997 votes
9
— Superb
80%
Code Black
838 votes
9
— Superb
80%
Monk
3,874 votes
9
— Superb
79%
Elementary
12,577 votes
9
— Superb
79%
New Amsterdam
2,362 votes
9
— Superb
78%
Nikita
4,320 votes
9
— Superb
78%
Cold Case
1,145 votes
9
— Superb
77%
Marco Polo
3,954 votes
9
— Superb
77%
The Unusuals
156 votes
9
— Superb
76%
South of Nowhere
169 votes
9
— Superb
75%
Cuffs
90 votes
9
— Superb
75%
Good Witch
657 votes
9
— Superb
74%
Above Suspicion
103 votes
9
— Superb
74%
The Inside
49 votes
9
— Superb
74%
Darkness: Those Who Kill
176 votes
9
— Superb
73%
Fixer
52 votes
9
— Superb
72%
Prime Suspect (US)
225 votes
9
— Superb
71%
Secret City
447 votes
9
— Superb
70%
Ransom
342 votes
9
— Superb
70%
Keep Running
16 votes
9
— Superb
70%
From Dusk Till Dawn: The Series
1,561 votes
9
— Superb
70%
Black Spot
557 votes
9
— Superb
70%
The InBetween
274 votes
9
— Superb
70%
Holby City
49 votes
9
— Superb
70%
King
90 votes
9
— Superb
69%
Z Nation
3,026 votes
9
— Superb
69%
Helix
3,826 votes
9
— Superb
68%
The Bletchley Circle: San Francisco
129 votes
9
— Superb
68%
Mysterious Personal Shopper
7 votes
9
— Superb
67%
Class
506 votes
9
— Superb
67%
Angie Tribeca
713 votes
9
— Superb
67%
Gypsy
748 votes
9
— Superb
67%
The Player
508 votes
9
— Superb
66%
The Devil's Whore
58 votes
9
— Superb
65%
Love in Sadness
10 votes
9
— Superb
65%
The Border
48 votes
9
— Superb
65%
Hard Sun
271 votes
9
— Superb
64%
The Forgotten
124 votes
9
— Superb
64%
Chase
203 votes
9
— Superb
64%
Valor
205 votes
9
— Superb
63%
Bionic Woman
425 votes
9
— Superb
63%
Training Day
256 votes
9
— Superb
61%
Hiding
13 votes
9
— Superb
60%
Red Cap
10 votes
9
— Superb
50%
Yume wo Ataeru
2 votes
9
— Superb
50%
Melkein totta
2 votes
9
— Superb
46%
Snow Flower
5 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup