trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Carlos Montoya
10
followers
Madrid
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
165
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
131,065 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,203 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,120 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,702 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,318 votes
7
— Good
91%
Chernobyl
26,014 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,031 votes
9
— Superb
82%
Homeland
24,457 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,383 votes
9
— Superb
81%
Prison Break
22,746 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,629 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,090 votes
8
— Great
84%
Community
20,241 votes
9
— Superb
86%
Futurama
19,558 votes
8
— Great
91%
Avatar: The Last Airbender
18,656 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,028 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,587 votes
9
— Superb
82%
Money Heist
17,221 votes
7
— Good
86%
Dark
17,018 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
16,514 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,227 votes
8
— Great
87%
Death Note
15,735 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,484 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,073 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,066 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,116 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,713 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,083 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,581 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,320 votes
8
— Great
85%
Seinfeld
12,148 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,779 votes
9
— Superb
82%
24
11,227 votes
9
— Superb
83%
The Haunting of Hill House
10,669 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,182 votes
7
— Good
86%
BoJack Horseman
10,176 votes
7
— Good
73%
Moon Knight
9,555 votes
8
— Great
82%
The Legend of Korra
9,364 votes
9
— Superb
83%
The Americans
8,920 votes
8
— Great
86%
Fleabag
8,722 votes
8
— Great
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,337 votes
9
— Superb
81%
Penny Dreadful
8,286 votes
8
— Great
87%
Succession
8,202 votes
8
— Great
73%
Hawkeye
8,099 votes
7
— Good
88%
Gravity Falls
7,937 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Leftovers
7,760 votes
8
— Great
85%
Twin Peaks
7,662 votes
8
— Great
82%
30 Rock
7,638 votes
8
— Great
69%
Obi-Wan Kenobi
7,204 votes
7
— Good
70%
Marvel's The Defenders
7,135 votes
7
— Good
80%
Watchmen
7,063 votes
8
— Great
80%
Good Omens
6,894 votes
8
— Great
75%
American Gods
6,774 votes
7
— Good
88%
Cowboy Bebop
6,755 votes
8
— Great
85%
Justified
6,415 votes
9
— Superb
80%
Killing Eve
6,258 votes
8
— Great
85%
Dragon Ball Z
6,233 votes
8
— Great
81%
Barry
6,070 votes
8
— Great
82%
Broadchurch
5,896 votes
8
— Great
82%
The Night Of
5,869 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup