Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Katarzyna Bernat
VIP
3
0
Followers
1
Following
Radom
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
88
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
87%
The Matrix
63,520 votes
7
— Good
75%
Wonder Woman
57,354 votes
7
— Good
81%
Iron Man
55,449 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
53,864 votes
7
— Good
79%
Thor: Ragnarok
50,084 votes
7
— Good
79%
Rogue One: A Star Wars Story
47,081 votes
7
— Good
79%
Zootopia
45,478 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
45,332 votes
7
— Good
81%
Batman Begins
43,265 votes
7
— Good
81%
Finding Nemo
40,347 votes
7
— Good
82%
Inglourious Basterds
38,094 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
37,786 votes
7
— Good
81%
Monsters, Inc.
36,942 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,914 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
35,084 votes
7
— Good
77%
The Revenant
34,526 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
34,113 votes
7
— Good
81%
Shutter Island
33,889 votes
7
— Good
82%
Jurassic Park
33,558 votes
7
— Good
73%
The Secret Life of Pets
32,564 votes
7
— Good
79%
Ratatouille
31,660 votes
7
— Good
77%
Home Alone
31,327 votes
7
— Good
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
29,202 votes
7
— Good
77%
Wreck-It Ralph
29,015 votes
7
— Good
71%
The Amazing Spider-Man
28,863 votes
7
— Good
81%
Kill Bill: Vol. 1
28,593 votes
7
— Good
81%
Catch Me If You Can
27,104 votes
7
— Good
75%
The Matrix Reloaded
26,844 votes
7
— Good
78%
Tangled
26,668 votes
7
— Good
74%
I Am Legend
25,619 votes
7
— Good
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
25,548 votes
7
— Good
77%
Men in Black
24,673 votes
7
— Good
76%
Sherlock Holmes
24,633 votes
7
— Good
74%
Brave
24,522 votes
7
— Good
81%
The Fifth Element
24,353 votes
7
— Good
68%
The Amazing Spider-Man 2
24,265 votes
7
— Good
77%
Star Trek Into Darkness
23,660 votes
7
— Good
74%
Pirates of the Caribbean: At World's End
23,257 votes
7
— Good
71%
The Matrix Revolutions
22,981 votes
7
— Good
74%
X-Men
22,845 votes
7
— Good
75%
Shrek 2
21,037 votes
7
— Good
73%
I, Robot
20,954 votes
7
— Good
79%
Ghostbusters
20,883 votes
7
— Good
76%
Kung Fu Panda
20,788 votes
7
— Good
79%
How to Train Your Dragon 2
19,478 votes
7
— Good
73%
X2
18,721 votes
7
— Good
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,579 votes
7
— Good
67%
The Hangover Part II
16,605 votes
7
— Good
73%
Hotel Transylvania
16,074 votes
7
— Good
77%
Sin City
15,623 votes
7
— Good
72%
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe
14,711 votes
7
— Good
78%
Jaws
14,531 votes
7
— Good
70%
The Angry Birds Movie
14,309 votes
7
— Good
72%
Hotel Transylvania 2
14,252 votes
7
— Good
74%
Kung Fu Panda 2
13,204 votes
7
— Good
73%
Troy
12,999 votes
7
— Good
71%
Resident Evil
12,906 votes
7
— Good
74%
Batman
12,476 votes
7
— Good
75%
Scream
11,896 votes
7
— Good
77%
Lilo & Stitch
11,552 votes
7
— Good
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch