Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Kayris
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
31
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Stranger Things
55,089 votes
7
— Good
87%
Rick and Morty
30,708 votes
7
— Good
83%
Supernatural
25,475 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
25,038 votes
7
— Good
86%
Peaky Blinders
17,113 votes
7
— Good
84%
Invincible
9,158 votes
7
— Good
76%
American Dad!
8,568 votes
7
— Good
69%
Glee
8,407 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agent Carter
7,055 votes
7
— Good
67%
Riverdale
7,555 votes
7
— Good
79%
Only Murders in the Building
5,820 votes
7
— Good
84%
Yellowstone
5,208 votes
7
— Good
81%
Warrior
2,114 votes
7
— Good
80%
Abbott Elementary
1,664 votes
7
— Good
73%
iCarly
1,572 votes
7
— Good
79%
Courage the Cowardly Dog
1,507 votes
7
— Good
76%
Dexter's Laboratory
1,498 votes
7
— Good
67%
Fuller House
1,480 votes
7
— Good
75%
The Powerpuff Girls
1,274 votes
7
— Good
71%
The Suite Life of Zack & Cody
866 votes
7
— Good
72%
Girl Meets World
809 votes
7
— Good
70%
Family Matters
786 votes
7
— Good
82%
Power Book IV: Force
678 votes
7
— Good
75%
Total Drama Island
689 votes
7
— Good
74%
Foster's Home for Imaginary Friends
597 votes
7
— Good
73%
Codename: Kids Next Door
516 votes
7
— Good
69%
Zoey 101
526 votes
7
— Good
73%
Ned's Declassified School Survival Guide
434 votes
7
— Good
69%
American Born Chinese
410 votes
7
— Good
69%
George Lopez
271 votes
7
— Good
57%
Camp Lazlo
196 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch