trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Kayris
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
132
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
92%
Breaking Bad
97,273 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
18,686 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Arcane
10,872 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
131,148 votes
8
— Great
88%
Gravity Falls
7,953 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,405 votes
7
— Good
87%
Chappelle's Show
2,062 votes
9
— Superb
86%
BoJack Horseman
10,188 votes
5
— Meh
86%
The Office
27,360 votes
8
— Great
86%
Severance
8,815 votes
2
— Terrible
86%
Peaky Blinders
16,225 votes
7
— Good
86%
Shōgun
4,192 votes
2
— Terrible
85%
The Last of Us
13,422 votes
4
— Poor
85%
Parks and Recreation
17,435 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Shameless
14,611 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,362 votes
9
— Superb
85%
Yellowstone
4,830 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
52,918 votes
7
— Good
84%
Invincible
8,530 votes
7
— Good
84%
The Boys
24,130 votes
10
— Totally Ninja!
84%
South Park
19,193 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Samurai Jack
1,865 votes
2
— Terrible
84%
Power
3,431 votes
9
— Superb
84%
Snowfall
1,711 votes
9
— Superb
84%
Invader ZIM
1,121 votes
5
— Meh
84%
Young Justice
2,368 votes
9
— Superb
84%
The Boondocks
1,675 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,981 votes
7
— Good
83%
Supernatural
24,911 votes
7
— Good
83%
The Haunting of Hill House
10,676 votes
6
— Fair
82%
The Good Place
13,730 votes
2
— Terrible
82%
Modern Family
25,300 votes
8
— Great
82%
Tom and Jerry
1,238 votes
9
— Superb
82%
Fallout
6,231 votes
2
— Terrible
82%
House of the Dragon
9,903 votes
7
— Good
82%
The Legend of Korra
9,372 votes
8
— Great
82%
Power Book IV: Force
637 votes
7
— Good
82%
Warrior
1,999 votes
7
— Good
81%
Megas XLR
193 votes
1
— Weak Sauce :(
81%
Euphoria
8,128 votes
9
— Superb
81%
Teen Titans
1,640 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Boy Meets World
1,387 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Silo
5,275 votes
2
— Terrible
81%
Lost
32,723 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,472 votes
10
— Legen - wait for it - dary!
80%
Sex Education
13,673 votes
4
— Poor
80%
One Tree Hill
2,901 votes
9
— Superb
80%
Power Book II: Ghost
699 votes
9
— Superb
80%
Loki
15,680 votes
5
— Meh
80%
That '70s Show
7,892 votes
10
— Totally Ninja!
79%
SpongeBob SquarePants
3,258 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Abbott Elementary
1,496 votes
7
— Good
79%
Courage the Cowardly Dog
1,467 votes
7
— Good
79%
Wednesday
11,196 votes
6
— Fair
79%
The Walking Dead
65,786 votes
6
— Fair
79%
Only Murders in the Building
5,348 votes
7
— Good
79%
The Big Bang Theory
61,008 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
BEEF
4,008 votes
8
— Great
78%
From
3,083 votes
2
— Terrible
78%
Family Guy
18,851 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup