trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Kristine Beeson
VIP
7
5
followers
Vancouver, WA
48
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
106
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,608 votes
8
— Great
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,653 votes
7
— Good
86%
The Empire Strikes Back
36,864 votes
7
— Good
84%
Avengers: Infinity War
55,923 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
48,642 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Hamilton
4,455 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Raiders of the Lost Ark
25,098 votes
6
— Fair
83%
Guardians of the Galaxy
96,275 votes
7
— Good
82%
Die Hard
27,173 votes
8
— Great
82%
Deadpool
108,359 votes
8
— Great
81%
The Avengers
65,218 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Amadeus
6,145 votes
2
— Terrible
81%
Spider-Man: No Way Home
31,000 votes
8
— Great
81%
Serenity
11,536 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Iron Man
53,796 votes
8
— Great
79%
Thor: Ragnarok
48,846 votes
9
— Superb
79%
Edge of Tomorrow
38,972 votes
8
— Great
79%
Captain America: Civil War
55,830 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Deadpool 2
40,407 votes
7
— Good
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,130 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,144 votes
7
— Good
78%
Tangled
26,095 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,034 votes
7
— Good
78%
X-Men: Days of Future Past
31,418 votes
8
— Great
78%
Titanic
30,658 votes
7
— Good
78%
Doctor Strange
65,722 votes
8
— Great
78%
Wreck-It Ralph
28,371 votes
7
— Good
77%
X-Men: First Class
24,932 votes
8
— Great
77%
Galaxy Quest
5,775 votes
9
— Superb
76%
Stardust
7,968 votes
8
— Great
76%
Black Panther
46,255 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
52,572 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
33,139 votes
7
— Good
75%
Flight of the Navigator
2,149 votes
7
— Good
75%
Spider-Man
26,464 votes
7
— Good
75%
Source Code
16,789 votes
7
— Good
75%
Encanto
14,247 votes
8
— Great
75%
Avengers: Age of Ultron
46,972 votes
9
— Superb
75%
X-Men
21,978 votes
9
— Superb
74%
Ant-Man
44,393 votes
8
— Great
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,331 votes
7
— Good
74%
Independence Day
19,465 votes
9
— Superb
74%
Speed
10,157 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Hocus Pocus
8,272 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
40,996 votes
10
— Totally Ninja!
73%
X2
17,984 votes
8
— Great
73%
Ralph Breaks the Internet
15,645 votes
8
— Great
73%
The Cutting Edge
587 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
40,133 votes
8
— Great
73%
Looper
21,732 votes
2
— Terrible
73%
Iron Man 2
40,229 votes
8
— Great
73%
Ant-Man and the Wasp
30,035 votes
8
— Great
72%
Much Ado About Nothing
664 votes
9
— Superb
72%
The Cabin in the Woods
15,631 votes
8
— Great
72%
Burlesque
3,183 votes
7
— Good
72%
Armageddon
13,051 votes
8
— Great
72%
Thor
39,294 votes
10
— Totally Ninja!
71%
National Treasure
12,246 votes
8
— Great
71%
Captain Marvel
35,203 votes
8
— Great
71%
X-Men: Apocalypse
36,965 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup