trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Károly Kecskés
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
95
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,246 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,456 votes
7
— Good
83%
Dune: Part Two
17,510 votes
8
— Great
82%
Top Gun: Maverick
25,139 votes
8
— Great
81%
Ford v Ferrari
18,965 votes
8
— Great
80%
Puss in Boots: The Last Wish
9,770 votes
8
— Great
79%
Everything Everywhere All at Once
22,924 votes
8
— Great
79%
Dune
36,643 votes
8
— Great
79%
Society of the Snow
5,560 votes
8
— Great
78%
Man on Fire
9,138 votes
8
— Great
78%
A Man Called Otto
7,714 votes
8
— Great
77%
Godzilla Minus One
6,595 votes
8
— Great
77%
Tetris
5,644 votes
9
— Superb
77%
Primal Fear
4,780 votes
7
— Good
77%
Eddie the Eagle
6,535 votes
7
— Good
76%
Introducing, Selma Blair
54 votes
6
— Fair
76%
Close Encounters of the Third Kind
6,037 votes
6
— Fair
75%
Poor Things
8,888 votes
5
— Meh
75%
American Underdog
1,570 votes
8
— Great
75%
Saw
14,297 votes
7
— Good
74%
Air
5,741 votes
8
— Great
74%
Gran Turismo
6,655 votes
6
— Fair
74%
The Super Mario Bros. Movie
15,582 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Stephen Curry: Underrated
325 votes
7
— Good
74%
Top Gun
17,125 votes
6
— Fair
73%
Elemental
8,019 votes
7
— Good
73%
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
3,744 votes
6
— Fair
73%
Migration
3,138 votes
5
— Meh
72%
The Menu
14,525 votes
7
— Good
72%
Ghostbusters: Afterlife
13,213 votes
8
— Great
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,515 votes
8
— Great
72%
The Fall Guy
6,806 votes
5
— Meh
72%
Leo
2,028 votes
7
— Good
72%
Hereditary
15,813 votes
8
— Great
72%
Wonka
8,597 votes
7
— Good
71%
Kong: Skull Island
33,220 votes
7
— Good
71%
Draft Day
2,812 votes
6
— Fair
71%
The Greatest Beer Run Ever
2,184 votes
7
— Good
71%
Talk to Me
6,492 votes
6
— Fair
71%
Sly
553 votes
7
— Good
71%
Pokémon Detective Pikachu
15,586 votes
6
— Fair
71%
Luck
3,292 votes
8
— Great
70%
Raw
4,142 votes
7
— Good
70%
Violent Night
6,003 votes
8
— Great
70%
The Creator
10,646 votes
7
— Good
69%
1408
8,335 votes
7
— Good
69%
Godzilla x Kong: The New Empire
7,600 votes
7
— Good
69%
Bird Box
18,814 votes
7
— Good
69%
Barbarian
7,063 votes
7
— Good
69%
Better Watch Out
3,069 votes
8
— Great
69%
Saw X
4,518 votes
7
— Good
69%
Tomb Raider
20,572 votes
6
— Fair
68%
Jackass Forever
3,429 votes
6
— Fair
68%
Emily the Criminal
3,512 votes
6
— Fair
68%
Saw II
8,506 votes
6
— Fair
68%
Godzilla vs. Kong
15,116 votes
7
— Good
68%
The Golden Glove
731 votes
6
— Fair
67%
Road House
7,242 votes
8
— Great
67%
Totally Killer
2,587 votes
7
— Good
67%
Anyone But You
5,972 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup