trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Boss
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
289
movies
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
75%
Storks
12,390 votes
3
— Bad
63%
Teenage Mutant Ninja Turtles
12,251 votes
8
— Great
82%
The Princess Bride
12,029 votes
7
— Good
72%
Cloudy with a Chance of Meatballs
11,955 votes
2
— Terrible
69%
Happy Death Day
11,737 votes
8
— Great
71%
Ice Age: The Meltdown
11,708 votes
7
— Good
76%
Hercules
11,605 votes
6
— Fair
68%
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
11,563 votes
8
— Great
71%
50 First Dates
11,487 votes
3
— Bad
69%
Friends with Benefits
11,017 votes
6
— Fair
66%
The King's Man
10,678 votes
2
— Terrible
72%
Rango
10,573 votes
7
— Good
64%
Click
10,487 votes
6
— Fair
73%
Rush Hour
10,446 votes
8
— Great
67%
Shrek Forever After
10,430 votes
6
— Fair
65%
A Million Ways to Die in the West
10,428 votes
7
— Good
69%
Warm Bodies
9,613 votes
4
— Poor
70%
Idiocracy
9,551 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Space Jam
9,472 votes
4
— Poor
64%
Dark Shadows
9,037 votes
7
— Good
73%
One Hundred and One Dalmatians
8,962 votes
4
— Poor
62%
R.I.P.D.
8,933 votes
8
— Great
66%
No Hard Feelings
8,862 votes
4
— Poor
71%
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
8,817 votes
6
— Fair
72%
Wonka
8,589 votes
8
— Great
69%
Goosebumps
8,342 votes
6
— Fair
63%
Shazam! Fury of the Gods
8,174 votes
4
— Poor
63%
Bee Movie
8,169 votes
6
— Fair
71%
The Grinch
8,079 votes
7
— Good
75%
Matilda
7,820 votes
5
— Meh
70%
Cloudy with a Chance of Meatballs 2
7,752 votes
2
— Terrible
71%
Rush Hour 2
7,731 votes
9
— Superb
64%
Don Jon
7,731 votes
2
— Terrible
70%
Sonic the Hedgehog 2
7,471 votes
7
— Good
66%
Happy Feet
7,326 votes
7
— Good
66%
Dolittle
7,218 votes
8
— Great
72%
Enchanted
7,081 votes
3
— Bad
62%
Into the Woods
6,927 votes
1
— Weak Sauce :(
72%
The Santa Clause
6,739 votes
7
— Good
76%
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!
6,584 votes
2
— Terrible
66%
The Babysitter
6,505 votes
7
— Good
66%
No Strings Attached
6,288 votes
2
— Terrible
68%
The House with a Clock in Its Walls
6,252 votes
6
— Fair
67%
Happy Death Day 2U
6,140 votes
8
— Great
69%
The Girl Next Door
6,126 votes
7
— Good
70%
Violent Night
5,998 votes
9
— Superb
70%
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
5,974 votes
6
— Fair
67%
Anyone But You
5,964 votes
6
— Fair
67%
Rush Hour 3
5,955 votes
9
— Superb
64%
17 Again
5,841 votes
3
— Bad
67%
Renfield
5,741 votes
3
— Bad
61%
The Smurfs
5,712 votes
6
— Fair
72%
Meet the Robinsons
5,672 votes
4
— Poor
67%
Casper
5,649 votes
7
— Good
69%
Monster House
5,643 votes
7
— Good
64%
Journey to the Center of the Earth
5,610 votes
7
— Good
63%
Scooby-Doo
5,582 votes
1
— Weak Sauce :(
71%
Police Academy
5,473 votes
6
— Fair
62%
Stuart Little
5,463 votes
7
— Good
70%
The Family Plan
5,356 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup