trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Boss
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
289
movies
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
70%
Naruto Shippuden the Movie: Blood Prison
514 votes
6
— Fair
60%
Wedding Daze
513 votes
2
— Terrible
73%
Double Trouble
495 votes
7
— Good
73%
Go for It
495 votes
8
— Great
72%
Who Finds a Friend Finds a Treasure
485 votes
8
— Great
73%
Crime Busters
484 votes
7
— Good
71%
Naruto Shippuden the Movie: The Will of Fire
476 votes
5
— Meh
60%
Scooby-Doo! Curse of the Lake Monster
453 votes
1
— Weak Sauce :(
70%
Megamind: The Button of Doom
451 votes
6
— Fair
70%
Banana Joe
426 votes
8
— Great
72%
Odds and Evens
411 votes
8
— Great
57%
Through My Window: Across the Sea
409 votes
1
— Weak Sauce :(
56%
Love Wrecked
408 votes
2
— Terrible
62%
Kaboom
405 votes
2
— Terrible
57%
DragonHeart: A New Beginning
404 votes
6
— Fair
73%
I'm for the Hippopotamus
385 votes
9
— Superb
64%
My Sassy Girl
362 votes
7
— Good
77%
Deadpool: No Good Deed
360 votes
8
— Great
71%
All the Way Boys
321 votes
8
— Great
68%
Super Fuzz
306 votes
7
— Good
64%
The Invisible Boy
304 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Rich in Love
292 votes
8
— Great
71%
The Last Warrior
269 votes
2
— Terrible
69%
They Called Him Bulldozer
221 votes
7
— Good
77%
The Dude in Me
218 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Man Without Gravity
214 votes
3
— Bad
65%
Troublemakers
200 votes
7
— Good
68%
Bomber
190 votes
5
— Meh
66%
The Last Warrior: Root of Evil
190 votes
2
— Terrible
58%
Antboy
187 votes
1
— Weak Sauce :(
77%
Doctor Who: The Husbands of River Song
186 votes
9
— Superb
61%
The Thirteenth Year
181 votes
2
— Terrible
63%
Why Did You Pick On Me?
140 votes
7
— Good
63%
The Stronghold
139 votes
1
— Weak Sauce :(
47%
Shaandaar
136 votes
7
— Good
63%
Make Me Believe
106 votes
2
— Terrible
56%
A Not So Merry Christmas
94 votes
6
— Fair
59%
Offline: Are You Ready for the Next Level?
93 votes
1
— Weak Sauce :(
60%
Genius
77 votes
1
— Weak Sauce :(
62%
Out of the Blue
76 votes
2
— Terrible
56%
Antboy: Revenge of the Red Fury
76 votes
1
— Weak Sauce :(
62%
The Last Warrior: Emissary of Darkness
69 votes
2
— Terrible
59%
Lilly the Witch: The Dragon and the Magic Book
68 votes
3
— Bad
58%
Rich in Love 2
57 votes
8
— Great
69%
ReLIFE
55 votes
6
— Fair
62%
Love Under House Arrest
49 votes
8
— Great
60%
Lilly the Witch: The Journey to Mandolan
31 votes
3
— Bad
57%
C'è tempo
26 votes
6
— Fair
53%
Rudy: The Return of the Racing Pig
3 votes
6
— Fair
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup