trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Dani Patrinoiu
0
followers
Bucharest
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
35
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
Bohemian Rhapsody
29,016 votes
6
— Fair
81%
1917
24,838 votes
7
— Good
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,377 votes
6
— Fair
76%
Alita: Battle Angel
21,788 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Jojo Rabbit
18,862 votes
7
— Good
80%
12 Years a Slave
16,780 votes
6
— Fair
78%
The Gentlemen
16,402 votes
8
— Great
78%
Train to Busan
14,911 votes
6
— Fair
75%
Hell or High Water
14,384 votes
6
— Fair
74%
Manchester by the Sea
11,567 votes
6
— Fair
72%
The Lighthouse
8,446 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Trial of the Chicago 7
5,971 votes
9
— Superb
77%
The Peanut Butter Falcon
3,987 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Motherless Brooklyn
3,332 votes
8
— Great
68%
Youth
2,891 votes
6
— Fair
67%
Climax
2,567 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Frances Ha
2,276 votes
6
— Fair
70%
Our Kind of Traitor
2,100 votes
6
— Fair
73%
The Man Who Knew Too Much
1,367 votes
6
— Fair
80%
Queen of Katwe
1,270 votes
7
— Good
85%
Baraka
1,097 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Everybody Knows
1,120 votes
4
— Poor
80%
Koyaanisqatsi
905 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Frequencies
974 votes
7
— Good
77%
Embrace of the Serpent
658 votes
6
— Fair
80%
The Salt of the Earth
606 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Smoke
474 votes
6
— Fair
75%
Confirmation
448 votes
7
— Good
70%
13 Minutes
405 votes
7
— Good
63%
The Ruthless
269 votes
6
— Fair
71%
Two Lottery Tickets
92 votes
6
— Fair
58%
Pocket Listing
72 votes
4
— Poor
74%
Kusama: Infinity
51 votes
9
— Superb
79%
Eames: The Architect and the Painter
42 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Universe of Keith Haring
14 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup