trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Klovarr
VIP
6
6
followers
San Diego, CA
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
36
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
Rick and Morty
29,484 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,442 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,721 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
24,322 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,285 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Expanse
13,003 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Severance
8,887 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Invincible
8,584 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Star Trek: Discovery
8,549 votes
3
— Bad
69%
The Book of Boba Fett
7,134 votes
3
— Bad
81%
Eureka
6,243 votes
8
— Great
78%
The Orville
5,864 votes
10
— Totally Ninja!
58%
She-Hulk: Attorney at Law
5,833 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Silo
5,328 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The White Lotus
5,169 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Star Trek: Picard
5,053 votes
2
— Terrible
80%
Sharp Objects
4,355 votes
10
— Totally Ninja!
79%
BEEF
4,026 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Doom Patrol
3,714 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Devs
3,154 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Chainsaw Man
2,531 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Harley Quinn
2,361 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Formula 1: Drive to Survive
2,272 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Jupiters Legacy
2,083 votes
8
— Great
80%
Our Flag Means Death
1,955 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Legend of Vox Machina
1,827 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Righteous Gemstones
1,467 votes
10
— Totally Ninja!
63%
La Brea
1,233 votes
6
— Fair
61%
Squid Game: The Challenge
875 votes
1
— Weak Sauce :(
66%
First Kill
853 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The Curse
643 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Tengoku Daimakyo
577 votes
9
— Superb
73%
Star Trek: Prodigy
552 votes
9
— Superb
61%
Hello Tomorrow!
467 votes
3
— Bad
72%
Akiba Maid War
131 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The End Is Nye
51 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup