Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Karol Matejka
4
Followers
4
Following
Košice, Kosice
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
31
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Interstellar
75,475 votes
8
— Great
84%
Avengers: Infinity War
57,893 votes
8
— Great
79%
Captain America: Civil War
57,077 votes
8
— Great
77%
Star Wars: The Force Awakens
51,609 votes
8
— Great
79%
Thor: Ragnarok
50,081 votes
8
— Great
78%
Deadpool 2
42,899 votes
8
— Great
76%
Ready Player One
37,363 votes
8
— Great
69%
Thor: The Dark World
36,492 votes
8
— Great
80%
Gone Girl
33,601 votes
8
— Great
77%
Blade Runner 2049
33,036 votes
8
— Great
84%
Alien
28,905 votes
8
— Great
72%
Pacific Rim
26,258 votes
8
— Great
76%
Sherlock Holmes
24,631 votes
8
— Great
74%
The Hitman's Bodyguard
23,905 votes
8
— Great
77%
Star Trek Into Darkness
23,659 votes
8
— Great
76%
Dawn of the Planet of the Apes
22,888 votes
8
— Great
72%
Oblivion
22,099 votes
8
— Great
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,578 votes
8
— Great
78%
Captain Phillips
14,986 votes
8
— Great
76%
BlacKkKlansman
14,143 votes
8
— Great
67%
mother!
11,183 votes
8
— Great
71%
Everest
10,225 votes
8
— Great
61%
The Cloverfield Paradox
9,181 votes
8
— Great
79%
Chinatown
5,034 votes
8
— Great
68%
8MM
3,055 votes
8
— Great
77%
Amy
2,563 votes
8
— Great
73%
The Imposter
2,078 votes
8
— Great
76%
Restrepo
987 votes
8
— Great
79%
Touching the Void
954 votes
8
— Great
77%
Meru
867 votes
8
— Great
76%
City of Ghosts
236 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch