trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
knukkel
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
44
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,671 votes
6
— Fair
81%
Ford v Ferrari
18,928 votes
8
— Great
81%
Finding Nemo
39,466 votes
1
— Weak Sauce :(
81%
CODA
5,586 votes
6
— Fair
79%
Ratatouille
30,775 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
Shrek
30,304 votes
1
— Weak Sauce :(
78%
Kingsman: The Secret Service
40,762 votes
6
— Fair
78%
Toy Story 2
25,306 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Avatar
60,056 votes
1
— Weak Sauce :(
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,371 votes
6
— Fair
77%
Drive
19,643 votes
1
— Weak Sauce :(
76%
Ice Age
20,692 votes
1
— Weak Sauce :(
76%
Kung Fu Panda
20,233 votes
1
— Weak Sauce :(
76%
The Equalizer
21,276 votes
6
— Fair
76%
50/50
7,673 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Upgrade
15,248 votes
6
— Fair
75%
Palmer
2,979 votes
6
— Fair
75%
The Social Network
21,706 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Shrek 2
20,512 votes
1
— Weak Sauce :(
74%
Gran Turismo
6,629 votes
7
— Good
73%
Cars
26,756 votes
10
— Totally Ninja!
73%
One Hundred and One Dalmatians
8,958 votes
1
— Weak Sauce :(
73%
The Beekeeper
12,095 votes
6
— Fair
72%
Game Night
17,321 votes
5
— Meh
72%
Finch
8,046 votes
6
— Fair
71%
Adrift
3,955 votes
6
— Fair
70%
Death Wish
8,240 votes
6
— Fair
70%
Contagion
12,716 votes
1
— Weak Sauce :(
70%
The Ides of March
3,906 votes
1
— Weak Sauce :(
69%
Man on a Ledge
4,834 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Ocean's Eight
16,889 votes
7
— Good
68%
Tomb Raider
20,550 votes
7
— Good
68%
Salt
11,953 votes
10
— Totally Ninja!
66%
No Hard Feelings
8,829 votes
8
— Great
65%
Those Who Wish Me Dead
4,732 votes
6
— Fair
65%
Tower Heist
5,337 votes
1
— Weak Sauce :(
65%
Shrek the Third
13,414 votes
1
— Weak Sauce :(
63%
Hypnotic
4,182 votes
6
— Fair
63%
The Hurricane Heist
3,059 votes
6
— Fair
61%
The Locksmith
509 votes
6
— Fair
59%
The Dukes of Hazzard
2,019 votes
1
— Weak Sauce :(
59%
The Final Destination
5,243 votes
10
— Totally Ninja!
56%
The Son of No One
462 votes
10
— Totally Ninja!
45%
Deadwater
18 votes
1
— Weak Sauce :(
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup