trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
KodakBear
1
follower
Houston, Texas
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
45
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,631 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,765 votes
9
— Superb
85%
House
30,055 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,958 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,242 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,790 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,942 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,278 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,113 votes
7
— Good
86%
Dark
17,166 votes
9
— Superb
82%
Money Heist
17,336 votes
9
— Superb
84%
Person of Interest
16,149 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,858 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
13,046 votes
9
— Superb
74%
Heroes
13,742 votes
8
— Great
70%
13 Reasons Why
14,134 votes
5
— Meh
78%
Altered Carbon
11,231 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
11,057 votes
7
— Good
87%
Stargate SG-1
9,197 votes
8
— Great
86%
Fleabag
8,803 votes
9
— Superb
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,385 votes
9
— Superb
86%
Top Gear
7,241 votes
8
— Great
83%
The Crown
7,230 votes
9
— Superb
88%
Cowboy Bebop
6,793 votes
9
— Superb
91%
Planet Earth
4,728 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Steins;Gate
4,185 votes
9
— Superb
73%
Elite
4,464 votes
8
— Great
77%
The Morning Show
4,136 votes
7
— Good
76%
Dark Matter
3,918 votes
8
— Great
91%
Planet Earth II
2,630 votes
10
— Totally Ninja!
75%
How to Sell Drugs Online (Fast)
2,686 votes
8
— Great
82%
Normal People
2,547 votes
9
— Superb
76%
Mythic Quest
2,411 votes
7
— Good
64%
Heroes Reborn
2,576 votes
5
— Meh
71%
The Stranger
1,893 votes
7
— Good
86%
SKAM
1,486 votes
9
— Superb
71%
Ascension
1,617 votes
7
— Good
75%
Crashing
1,161 votes
8
— Great
81%
Babylon Berlin
1,004 votes
9
— Superb
86%
Merlí
807 votes
9
— Superb
81%
This Is Going to Hurt
682 votes
9
— Superb
81%
The Prisoner
503 votes
9
— Superb
83%
Stranger
491 votes
9
— Superb
75%
Merlí: Sapere Aude
296 votes
8
— Great
62%
The Romanoffs
220 votes
5
— Meh
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup