trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Kokosay
VIP
3
141
followers
Astral realm
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
313
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,250 votes
8
— Great
83%
Hacksaw Ridge
30,693 votes
8
— Great
81%
Monsters, Inc.
36,111 votes
8
— Great
81%
Ip Man
6,906 votes
8
— Great
80%
Citizenfour
3,792 votes
8
— Great
80%
Just Mercy
4,320 votes
8
— Great
79%
Tae Guk Gi: The Brotherhood of War
621 votes
8
— Great
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,044 votes
8
— Great
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,282 votes
8
— Great
79%
Tokyo Revengers
119 votes
8
— Great
79%
12.12: The Day
143 votes
8
— Great
78%
Train to Busan
14,937 votes
8
— Great
78%
Man on Fire
9,139 votes
8
— Great
78%
I Saw the Devil
4,070 votes
8
— Great
78%
Straight Outta Compton
10,362 votes
8
— Great
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,865 votes
8
— Great
78%
Star Trek Into Darkness
23,359 votes
8
— Great
77%
Home Alone
30,741 votes
8
— Great
77%
The Spy Gone North
311 votes
8
— Great
77%
Joint Security Area
880 votes
8
— Great
77%
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
12,699 votes
8
— Great
77%
Guy Ritchie's The Covenant
7,256 votes
8
— Great
77%
Ex Machina
30,788 votes
8
— Great
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
11,896 votes
8
— Great
76%
High & Low The Movie
35 votes
8
— Great
76%
Fists of Legend
61 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,092 votes
8
— Great
76%
Baby Driver
39,885 votes
8
— Great
76%
Beasts of No Nation
3,211 votes
8
— Great
76%
The Front Line
167 votes
8
— Great
76%
The Equalizer
21,314 votes
8
— Great
76%
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto Inferno
1,161 votes
8
— Great
76%
Rurouni Kenshin Part III: The Legend Ends
938 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 4
16,485 votes
8
— Great
76%
Black Panther
46,420 votes
8
— Great
76%
Collateral Beauty
10,053 votes
8
— Great
76%
Rurouni Kenshin Part I: Origins
1,749 votes
8
— Great
76%
My Way
308 votes
8
— Great
76%
Friday
3,914 votes
8
— Great
76%
Police Story
1,439 votes
8
— Great
75%
Fabricated City
447 votes
8
— Great
75%
Paid in Full
537 votes
8
— Great
75%
Blindspotting
1,913 votes
8
— Great
75%
Ip Man 4: The Finale
2,998 votes
8
— Great
75%
Papillon
4,081 votes
8
— Great
75%
Starship Troopers
10,022 votes
8
— Great
75%
Never Back Down: No Surrender
1,235 votes
8
— Great
75%
Equilibrium
8,946 votes
8
— Great
75%
Detroit
3,301 votes
8
— Great
75%
Saw
14,297 votes
8
— Great
74%
Independence Day
19,550 votes
8
— Great
74%
Concussion
6,459 votes
8
— Great
74%
The Battleship Island
420 votes
8
— Great
74%
Constantine
15,494 votes
8
— Great
74%
Ip Man 3
3,872 votes
8
— Great
74%
On the Line
27 votes
8
— Great
74%
Den of Thieves
9,608 votes
8
— Great
74%
Veteran
352 votes
8
— Great
74%
No Time to Die
18,089 votes
8
— Great
74%
The Foreigner
9,976 votes
8
— Great
1
2
3
4
5
6
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup