Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
konstantin sigal
1
Follower
0
Following
Ukraine
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
311
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
88%
The Dark Knight
76,718 votes
5
— Meh
82%
The Dark Knight Rises
47,291 votes
7
— Good
77%
Blade Runner 2049
32,904 votes
7
— Good
80%
Blade Runner
27,721 votes
7
— Good
82%
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
22,132 votes
8
— Great
76%
Silver Linings Playbook
18,242 votes
8
— Great
72%
We're the Millers
17,873 votes
8
— Great
73%
Easy A
12,261 votes
8
— Great
77%
10 Things I Hate About You
11,786 votes
8
— Great
67%
mother!
11,150 votes
3
— Bad
65%
Scary Movie
9,953 votes
8
— Great
63%
Carrie
8,193 votes
8
— Great
68%
The Killing of a Sacred Deer
6,404 votes
8
— Great
61%
Truth or Dare
5,665 votes
2
— Terrible
65%
The Ritual
5,654 votes
5
— Meh
69%
The Devil All the Time
5,495 votes
8
— Great
66%
What Women Want
5,277 votes
3
— Bad
77%
Let the Right One In
4,687 votes
9
— Superb
72%
The Texas Chain Saw Massacre
4,433 votes
9
— Superb
65%
Longlegs
4,400 votes
3
— Bad
68%
Suspiria
3,622 votes
8
— Great
63%
Get a Job
3,251 votes
2
— Terrible
65%
Revenge
3,166 votes
8
— Great
65%
The Switch
3,110 votes
8
— Great
62%
The Lodge
3,102 votes
7
— Good
69%
What If
3,101 votes
6
— Fair
68%
Ghostland
3,030 votes
7
— Good
62%
Hellraiser
3,012 votes
5
— Meh
74%
Jacob's Ladder
2,982 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Terrifier
2,961 votes
8
— Great
64%
Apostle
2,931 votes
8
— Great
61%
Leatherface
2,896 votes
5
— Meh
69%
First Reformed
2,415 votes
8
— Great
68%
Thoroughbreds
2,409 votes
8
— Great
57%
The Boy Next Door
2,388 votes
3
— Bad
70%
Nick and Norah's Infinite Playlist
2,330 votes
6
— Fair
66%
Killer Joe
2,284 votes
8
— Great
75%
Leaving Las Vegas
2,050 votes
8
— Great
61%
The Sitter
2,015 votes
7
— Good
73%
Blood Simple
1,990 votes
9
— Superb
61%
The Wedding Planner
1,930 votes
3
— Bad
64%
Chloe
1,917 votes
7
— Good
54%
Salò, or the 120 Days of Sodom
1,858 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Family Stone
1,824 votes
7
— Good
70%
Election
1,807 votes
8
— Great
62%
Can You Keep a Secret?
1,785 votes
1
— Weak Sauce :(
61%
Black Crab
1,770 votes
7
— Good
64%
Laggies
1,684 votes
9
— Superb
57%
Cannibal Holocaust
1,675 votes
8
— Great
57%
Bachelorette
1,637 votes
7
— Good
62%
Look Away
1,577 votes
8
— Great
70%
Think Like a Man
1,428 votes
7
— Good
64%
The Nanny Diaries
1,411 votes
7
— Good
68%
Calibre
1,407 votes
7
— Good
62%
Extract
1,392 votes
7
— Good
67%
Super Dark Times
1,285 votes
7
— Good
51%
Mean Girls 2
1,238 votes
6
— Fair
57%
Did You Hear About the Morgans?
1,208 votes
4
— Poor
69%
Abducted in Plain Sight
1,157 votes
8
— Great
66%
Disclosure
1,142 votes
3
— Bad
1
2
3
4
5
6
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch