trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
koolrebel
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
45
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Top Gun: Maverick
25,040 votes
6
— Fair
72%
Jason Bourne
24,885 votes
5
— Meh
72%
10 Cloverfield Lane
24,553 votes
7
— Good
81%
Back to the Future Part II
24,291 votes
1
— Weak Sauce :(
66%
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
17,247 votes
5
— Meh
72%
Don't Breathe
17,180 votes
8
— Great
68%
The Shallows
12,983 votes
6
— Fair
66%
Ted 2
12,411 votes
8
— Great
65%
Neighbors 2: Sorority Rising
12,331 votes
8
— Great
67%
The Purge: Election Year
11,954 votes
8
— Great
80%
A Dog's Purpose
9,541 votes
8
— Great
75%
Halloween
8,948 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Grinch
8,070 votes
7
— Good
67%
Ghostbusters: Frozen Empire
5,968 votes
8
— Great
65%
Malignant
4,880 votes
7
— Good
61%
Candyman
4,159 votes
8
— Great
66%
The Night House
3,184 votes
9
— Superb
73%
Death at a Funeral
2,646 votes
8
— Great
71%
Boo! A Madea Halloween
2,529 votes
7
— Good
57%
The Boy Next Door
2,355 votes
8
— Great
64%
Pet
2,332 votes
7
— Good
60%
The Green Inferno
2,136 votes
6
— Fair
61%
The Monster
1,737 votes
4
— Poor
60%
Meet the Blacks
1,705 votes
5
— Meh
63%
Viral
1,573 votes
10
— Totally Ninja!
49%
The Bubble
1,478 votes
10
— Totally Ninja!
54%
Cabin Fever
1,431 votes
7
— Good
61%
Pleasure
1,349 votes
6
— Fair
58%
We Are Still Here
1,121 votes
6
— Fair
78%
What is a Woman?
968 votes
9
— Superb
68%
Psycho II
942 votes
8
— Great
49%
They/Them
624 votes
9
— Superb
53%
Shrooms
393 votes
7
— Good
60%
I Am Michael
358 votes
7
— Good
57%
Hardbodies
126 votes
1
— Weak Sauce :(
52%
Cutting Class
121 votes
3
— Bad
58%
Best Friends
58 votes
7
— Good
49%
Alien Addiction
43 votes
5
— Meh
70%
Waterhole #3
34 votes
6
— Fair
72%
Public Sex, Private Lives
28 votes
6
— Fair
62%
Out of Control
17 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Ensign Pulver
14 votes
6
— Fair
78%
The Motive
11 votes
10
— Totally Ninja!
48%
Fears
6 votes
5
— Meh
13%
Razor
3 votes
2
— Terrible
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup