trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Koray Al
6
followers
Ankara
41
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
206
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
87%
The Matrix
61,645 votes
8
— Great
80%
Logan
60,775 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
52,757 votes
8
— Great
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,845 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
48,449 votes
8
— Great
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,694 votes
8
— Great
79%
Mad Max: Fury Road
46,522 votes
8
— Great
76%
Black Panther
46,402 votes
8
— Great
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,290 votes
8
— Great
78%
Kingsman: The Secret Service
40,796 votes
8
— Great
79%
Edge of Tomorrow
39,171 votes
8
— Great
82%
Up
38,945 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,826 votes
8
— Great
85%
Parasite
34,067 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Far From Home
33,283 votes
8
— Great
80%
Gone Girl
32,776 votes
8
— Great
83%
Hacksaw Ridge
30,685 votes
8
— Great
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
28,665 votes
8
— Great
72%
Tenet
25,633 votes
8
— Great
82%
Top Gun: Maverick
25,123 votes
8
— Great
77%
La La Land
24,824 votes
8
— Great
69%
Divergent
24,038 votes
8
— Great
73%
Free Guy
23,467 votes
8
— Great
78%
Star Trek Into Darkness
23,353 votes
8
— Great
73%
The Shape of Water
22,385 votes
8
— Great
70%
Solo: A Star Wars Story
22,222 votes
8
— Great
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,511 votes
8
— Great
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,509 votes
8
— Great
76%
Watchmen
20,992 votes
8
— Great
77%
Sully
20,422 votes
8
— Great
80%
Prisoners
19,739 votes
8
— Great
70%
Don't Look Up
19,532 votes
8
— Great
76%
Nobody
19,382 votes
8
— Great
70%
Snowpiercer
19,138 votes
8
— Great
81%
Ford v Ferrari
18,959 votes
8
— Great
75%
Avatar: The Way of Water
18,910 votes
8
— Great
77%
A Star Is Born
18,823 votes
8
— Great
74%
Bullet Train
18,272 votes
8
— Great
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,031 votes
8
— Great
80%
Soul
17,720 votes
8
— Great
78%
The Gentlemen
16,415 votes
8
— Great
79%
Spotlight
16,096 votes
8
— Great
63%
Ad Astra
15,612 votes
8
— Great
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,506 votes
8
— Great
73%
Frozen II
15,057 votes
8
— Great
71%
Chappie
15,053 votes
8
— Great
76%
The Little Mermaid
14,933 votes
8
— Great
75%
Bridge of Spies
14,736 votes
8
— Great
78%
Captain Phillips
14,703 votes
8
— Great
81%
Heat
13,519 votes
8
— Great
76%
The Irishman
13,517 votes
8
— Great
64%
RoboCop
13,385 votes
8
— Great
80%
Rush
13,176 votes
8
— Great
73%
Lady Bird
12,721 votes
8
— Great
73%
Wrath of Man
12,502 votes
8
— Great
75%
Storks
12,390 votes
8
— Great
66%
Transcendence
11,803 votes
8
— Great
68%
The Northman
11,089 votes
8
— Great
81%
Wonder
11,019 votes
8
— Great
73%
First Man
10,575 votes
8
— Great
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup