Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Kresimir
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
99
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
122
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
58,467 votes
7
— Good
75%
Wonder Woman
57,373 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
49,434 votes
7
— Good
79%
Rogue One: A Star Wars Story
47,094 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
45,348 votes
7
— Good
78%
Deadpool 2
42,932 votes
7
— Good
78%
Kingsman: The Secret Service
41,787 votes
7
— Good
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,836 votes
7
— Good
71%
Jurassic World
41,297 votes
7
— Good
79%
Dune
38,542 votes
7
— Good
72%
Thor
40,187 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
37,737 votes
7
— Good
76%
The Hunger Games: Catching Fire
34,388 votes
7
— Good
81%
Spider-Man: No Way Home
32,398 votes
7
— Good
73%
The Secret Life of Pets
32,567 votes
7
— Good
72%
Aquaman
32,077 votes
7
— Good
71%
World War Z
30,353 votes
7
— Good
71%
Kingsman: The Golden Circle
29,071 votes
7
— Good
72%
The Maze Runner
28,619 votes
7
— Good
75%
Star Trek Beyond
26,840 votes
7
— Good
75%
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
25,915 votes
7
— Good
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
26,396 votes
7
— Good
71%
The Boss Baby
25,496 votes
7
— Good
72%
Jason Bourne
25,231 votes
7
— Good
74%
War for the Planet of the Apes
24,690 votes
7
— Good
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,710 votes
7
— Good
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
25,198 votes
7
— Good
72%
Shazam!
24,808 votes
7
— Good
70%
Minions
24,925 votes
7
— Good
73%
Free Guy
24,339 votes
7
— Good
74%
The Hitman's Bodyguard
23,911 votes
7
— Good
69%
Divergent
24,399 votes
7
— Good
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,772 votes
7
— Good
69%
Spectre
23,579 votes
7
— Good
74%
The Jungle Book
22,408 votes
7
— Good
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,676 votes
7
— Good
76%
The Equalizer
21,823 votes
7
— Good
70%
Jack Reacher: Never Go Back
22,695 votes
7
— Good
70%
Solo: A Star Wars Story
22,548 votes
7
— Good
72%
Oblivion
22,108 votes
7
— Good
83%
Dune: Part Two
20,352 votes
7
— Good
64%
Independence Day: Resurgence
23,221 votes
7
— Good
72%
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
21,743 votes
7
— Good
69%
Life
22,228 votes
7
— Good
68%
Annihilation
21,667 votes
7
— Good
77%
A Star Is Born
19,076 votes
7
— Good
68%
Inferno
19,959 votes
7
— Good
69%
Valerian and the City of a Thousand Planets
19,871 votes
7
— Good
75%
The Lego Batman Movie
17,913 votes
7
— Good
67%
Terminator Genisys
18,569 votes
7
— Good
69%
London Has Fallen
17,726 votes
7
— Good
73%
American Made
16,109 votes
7
— Good
75%
Upgrade
15,646 votes
7
— Good
65%
The Dark Tower
16,838 votes
7
— Good
67%
Uncharted
16,541 votes
7
— Good
72%
Bumblebee
15,962 votes
7
— Good
63%
The Meg
16,575 votes
7
— Good
70%
Ender's Game
15,222 votes
7
— Good
68%
Terminator: Dark Fate
14,975 votes
7
— Good
66%
Allegiant
15,157 votes
7
— Good
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch