trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Krissykk
VIP
4
42
followers
Kitchener, Ontario
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
86
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,294 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,979 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,665 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,088 votes
8
— Great
80%
The Blacklist
17,806 votes
8
— Great
80%
Loki
15,733 votes
8
— Great
79%
Grey's Anatomy
14,776 votes
8
— Great
85%
Shameless
14,648 votes
8
— Great
82%
The Good Place
13,761 votes
8
— Great
81%
The Mentalist
12,336 votes
8
— Great
82%
Castle
11,674 votes
8
— Great
82%
Californication
11,264 votes
8
— Great
71%
Marvel's Luke Cage
9,235 votes
8
— Great
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,112 votes
8
— Great
68%
Supergirl
8,532 votes
8
— Great
80%
That '70s Show
7,913 votes
8
— Great
82%
Outlander
6,943 votes
8
— Great
79%
The Good Doctor
6,809 votes
8
— Great
79%
Reacher
6,522 votes
8
— Great
76%
iZombie
6,458 votes
8
— Great
76%
Lupin
6,000 votes
8
— Great
85%
Yellowstone
4,868 votes
8
— Great
80%
The Night Manager
4,680 votes
8
— Great
73%
Alphas
3,412 votes
8
— Great
77%
Dead to Me
3,295 votes
8
— Great
76%
Sweet Tooth
3,106 votes
8
— Great
77%
Outer Banks
2,575 votes
8
— Great
65%
Black Lightning
2,397 votes
8
— Great
76%
Legacies
2,285 votes
8
— Great
76%
Being Human (US)
1,975 votes
8
— Great
72%
Ghost Whisperer
1,902 votes
8
— Great
81%
The Good Fight
1,753 votes
8
— Great
63%
MacGyver
1,741 votes
8
— Great
74%
The Ranch
1,678 votes
8
— Great
74%
Bull
1,661 votes
8
— Great
80%
Quantum Leap
1,556 votes
8
— Great
69%
Fool Me Once
1,440 votes
8
— Great
71%
Private Practice
1,344 votes
8
— Great
72%
Roseanne
1,339 votes
8
— Great
78%
Law & Order
1,332 votes
8
— Great
77%
9-1-1: Lone Star
1,331 votes
8
— Great
78%
Cold Case
1,145 votes
8
— Great
76%
Las Vegas
1,140 votes
8
— Great
72%
Ally McBeal
1,127 votes
8
— Great
76%
Modern Love
1,094 votes
8
— Great
74%
Alex Rider
1,005 votes
8
— Great
74%
Drop Dead Diva
1,001 votes
8
— Great
74%
Primeval
978 votes
8
— Great
67%
The Equalizer
857 votes
8
— Great
73%
Spin City
856 votes
8
— Great
76%
The Dresden Files
819 votes
8
— Great
72%
JAG
813 votes
8
— Great
76%
Magnum, P.I.
732 votes
8
— Great
75%
Shades of Blue
687 votes
8
— Great
67%
Obliterated
650 votes
8
— Great
76%
Miami Vice
646 votes
8
— Great
71%
Copper
607 votes
8
— Great
72%
NCIS: Hawai'i
568 votes
8
— Great
69%
Primeval: New World
474 votes
8
— Great
75%
The Movies That Made Us
420 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup