trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Владимир Найденов
0
followers
Россия, г. Оренбург
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
28
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,207 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Terminator
22,718 votes
9
— Superb
80%
Star Trek
23,133 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Brother
464 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,331 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Star Trek Into Darkness
23,279 votes
9
— Superb
77%
Falling Down
6,040 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Drive
19,509 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Evil Dead II
5,235 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Source Code
16,765 votes
8
— Great
73%
Dead Man's Letters
69 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Evil Dead
6,675 votes
7
— Good
73%
T2 Trainspotting
6,982 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Tenet
25,414 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Fate of the Furious
24,705 votes
2
— Terrible
72%
How Viktor "The Garlic" Took Alexey "The Stud" to the Nursing Home
109 votes
8
— Great
71%
Transformers
21,381 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Venom
33,663 votes
5
— Meh
67%
Terminator Genisys
18,240 votes
7
— Good
66%
The Flash
11,155 votes
4
— Poor
66%
Justice League
31,555 votes
3
— Bad
66%
Transformers: Dark of the Moon
15,035 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Transformers: The Last Knight
19,071 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Terminator Salvation
11,274 votes
8
— Great
65%
Terminator 3: Rise of the Machines
11,393 votes
6
— Fair
65%
Transformers: Revenge of the Fallen
14,888 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Assassination Nation
1,687 votes
5
— Meh
63%
Transformers: Age of Extinction
16,555 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup