Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Kuligan
2
Followers
7
Following
Omicron Persei 8
48
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
34
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
John Wick
52,779 votes
7
— Good
76%
Inmate #1: The Rise of Danny Trejo
109 votes
7
— Good
76%
The Equalizer
21,804 votes
7
— Good
76%
Ready Player One
37,360 votes
7
— Good
74%
Justice League Dark
3,940 votes
7
— Good
73%
The Outpost
3,158 votes
7
— Good
72%
Jack Reacher
17,570 votes
7
— Good
72%
Jason Bourne
25,226 votes
7
— Good
72%
Colossus: The Forbin Project
464 votes
7
— Good
71%
Unthinkable
3,031 votes
7
— Good
71%
The Old Guard
10,891 votes
7
— Good
70%
Solo: A Star Wars Story
22,541 votes
7
— Good
70%
2010
2,045 votes
7
— Good
70%
The Most Unknown
162 votes
7
— Good
70%
Don't Look Up
20,102 votes
7
— Good
70%
Sorry to Bother You
4,912 votes
7
— Good
70%
Warcraft
21,503 votes
7
— Good
69%
Babylon 5: Thirdspace
279 votes
7
— Good
69%
Seeking a Friend for the End of the World
3,800 votes
7
— Good
69%
Superman: Red Son
2,079 votes
7
— Good
68%
Overlord
7,763 votes
7
— Good
68%
Rampage
15,750 votes
7
— Good
66%
Godzilla
19,676 votes
7
— Good
66%
American Ultra
6,686 votes
7
— Good
65%
Time Freak
1,043 votes
7
— Good
65%
FTL
71 votes
7
— Good
64%
Project Power
6,610 votes
7
— Good
64%
Gods of Egypt
13,190 votes
7
— Good
62%
2012
17,308 votes
7
— Good
61%
Revolt
1,775 votes
7
— Good
60%
Alien Code
273 votes
7
— Good
59%
The Midnight Sky
4,850 votes
7
— Good
58%
Terminus
870 votes
7
— Good
57%
7 Guardians of the Tomb
788 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch