trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Sebastian Billmann
VIP
10
3
followers
Osnabrück, Germany
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
30
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Walking Dead
65,935 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
53,189 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,849 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,782 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,568 votes
9
— Superb
84%
The Boys
24,528 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,274 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,185 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,717 votes
9
— Superb
79%
American Horror Story
19,259 votes
9
— Superb
86%
Peaky Blinders
16,340 votes
9
— Superb
84%
Hannibal
15,112 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,939 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,123 votes
9
— Superb
85%
Mad Men
11,335 votes
9
— Superb
82%
The Handmaid's Tale
11,105 votes
9
— Superb
79%
Misfits
8,081 votes
9
— Superb
80%
Good Omens
6,943 votes
9
— Superb
77%
The Sandman
5,967 votes
9
— Superb
76%
Russian Doll
5,710 votes
9
— Superb
80%
Taboo
5,342 votes
9
— Superb
76%
A Series of Unfortunate Events
5,061 votes
9
— Superb
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,836 votes
9
— Superb
77%
The Fall of the House of Usher
3,112 votes
9
— Superb
78%
Sneaky Pete
1,892 votes
9
— Superb
82%
The Legend of Vox Machina
1,834 votes
9
— Superb
68%
Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities
1,945 votes
9
— Superb
77%
The Pillars of the Earth
1,481 votes
9
— Superb
85%
Crime Scene Cleaner
499 votes
9
— Superb
81%
Delicious in Dungeon
495 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup