trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
LadyAshlene
VIP
1
follower
Peoria, Arizona
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
34
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Big Bang Theory
61,083 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
53,024 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Sex Education
13,707 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Bridgerton
4,797 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Owl House
1,449 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Business Proposal
1,198 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Hometown Cha-Cha-Cha
764 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Will Trent
683 votes
10
— Totally Ninja!
72%
NCIS: Hawai'i
568 votes
8
— Great
67%
Kung Fu
440 votes
10
— Totally Ninja!
78%
My Demon
415 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Touch Your Heart
406 votes
10
— Totally Ninja!
75%
School Spirits
383 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Marry My Husband
358 votes
10
— Totally Ninja!
77%
My Roommate Is a Gumiho
306 votes
9
— Superb
76%
See You in My 19th Life
265 votes
9
— Superb
86%
Twinkling Watermelon
236 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Welcome to Samdal-ri
205 votes
9
— Superb
85%
Hidden Love
201 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Doctor Slump
168 votes
9
— Superb
71%
My Lovely Liar
146 votes
9
— Superb
72%
A Good Day to be a Dog
105 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Flex x Cop
84 votes
10
— Totally Ninja!
72%
One More Happy Ending
71 votes
8
— Great
67%
My Man Is Cupid
69 votes
8
— Great
69%
Wedding Impossible
67 votes
7
— Good
67%
The Matchmakers
39 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Stray Kids
37 votes
8
— Great
68%
The Midnight Studio
34 votes
9
— Superb
63%
Queen of Divorce
33 votes
9
— Superb
71%
Exclusive Fairytale
30 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Branding in Seongsu
25 votes
9
— Superb
58%
Cinderellas of Midsummer
6 votes
8
— Great
90%
Girls on Fire
1 vote
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup