trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Lance
VIP
2
26
followers
Omicron Persei 8
23
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
69
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,488 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
53,045 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,216 votes
9
— Superb
75%
Arrow
31,979 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,846 votes
8
— Great
86%
The Office
27,458 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,149 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,732 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,884 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
25,139 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
24,350 votes
9
— Superb
76%
The Flash
24,142 votes
7
— Good
84%
Marvel's Daredevil
22,678 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Mandalorian
22,494 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,796 votes
8
— Great
91%
Avatar: The Last Airbender
18,741 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,093 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,479 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peaky Blinders
16,284 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,542 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,218 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,296 votes
7
— Good
80%
Loki
15,747 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Narcos
14,916 votes
9
— Superb
85%
Mad Men
11,323 votes
10
— Totally Ninja!
86%
BoJack Horseman
10,228 votes
10
— Totally Ninja!
82%
House of the Dragon
10,099 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,226 votes
7
— Good
82%
The Legend of Korra
9,400 votes
8
— Great
86%
Severance
8,900 votes
9
— Superb
73%
Moon Knight
9,613 votes
6
— Fair
83%
The Americans
8,940 votes
9
— Superb
84%
Invincible
8,593 votes
9
— Superb
87%
Succession
8,279 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Euphoria
8,162 votes
7
— Good
81%
The Leftovers
7,788 votes
8
— Great
73%
Hawkeye
8,139 votes
6
— Fair
80%
Watchmen
7,092 votes
9
— Superb
85%
The Bear
6,624 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agent Carter
6,925 votes
7
— Good
81%
Barry
6,105 votes
9
— Superb
86%
Six Feet Under
5,492 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Peacemaker
5,408 votes
8
— Great
79%
Only Murders in the Building
5,370 votes
8
— Great
86%
Curb Your Enthusiasm
4,954 votes
10
— Totally Ninja!
76%
His Dark Materials
5,147 votes
7
— Good
84%
Atlanta
4,682 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Shield
4,387 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Shōgun
4,345 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Over the Garden Wall
4,173 votes
8
— Great
78%
Master of None
4,076 votes
8
— Great
79%
BEEF
4,033 votes
8
— Great
86%
The Last Dance
3,540 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Middle
3,205 votes
9
— Superb
77%
Your Honor
2,565 votes
6
— Fair
84%
Snowfall
1,717 votes
8
— Great
74%
black-ish
1,663 votes
7
— Good
79%
Abbott Elementary
1,506 votes
9
— Superb
73%
iCarly
1,521 votes
8
— Great
85%
X-Men '97
1,097 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup