trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
mel
VIP
8
followers
big hole
20
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
52
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,659 votes
7
— Good
83%
Guardians of the Galaxy
96,475 votes
7
— Good
78%
Doctor Strange
65,879 votes
7
— Good
81%
The Avengers
65,408 votes
7
— Good
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,279 votes
7
— Good
84%
Avengers: Infinity War
56,131 votes
7
— Good
79%
Captain America: Civil War
55,957 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
52,713 votes
7
— Good
81%
The Wolf of Wall Street
49,225 votes
7
— Good
79%
Thor: Ragnarok
48,984 votes
7
— Good
76%
Black Panther
46,364 votes
7
— Good
79%
Mad Max: Fury Road
46,323 votes
7
— Good
84%
Django Unchained
44,598 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
44,512 votes
7
— Good
79%
Deadpool 2
40,571 votes
7
— Good
76%
Baby Driver
39,822 votes
7
— Good
82%
Inglourious Basterds
36,926 votes
7
— Good
80%
Big Hero 6
34,352 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
33,251 votes
7
— Good
71%
Kong: Skull Island
33,168 votes
7
— Good
73%
Ant-Man and the Wasp
30,121 votes
7
— Good
70%
Black Widow
23,987 votes
7
— Good
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,478 votes
7
— Good
88%
Schindler's List
20,991 votes
7
— Good
76%
Nobody
19,337 votes
7
— Good
79%
Jojo Rabbit
18,847 votes
7
— Good
69%
Maze Runner: The Death Cure
15,058 votes
7
— Good
72%
The Menu
14,462 votes
7
— Good
75%
Encanto
14,327 votes
7
— Good
79%
The Breakfast Club
13,404 votes
7
— Good
69%
Black Mirror: Bandersnatch
7,752 votes
7
— Good
71%
The Unbearable Weight of Massive Talent
7,625 votes
7
— Good
67%
Lightyear
7,082 votes
7
— Good
66%
Smile
7,017 votes
7
— Good
73%
The Evil Dead
6,704 votes
7
— Good
75%
Battle Royale
5,846 votes
7
— Good
70%
Planet Terror
5,136 votes
7
— Good
74%
The Cat Returns
2,883 votes
7
— Good
68%
Kill Boksoon
853 votes
7
— Good
81%
Made in Abyss: Dawn of the Deep Soul
667 votes
7
— Good
72%
New Gods: Nezha Reborn
404 votes
7
— Good
69%
Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie
347 votes
7
— Good
76%
Death Billiards
308 votes
7
— Good
74%
Monsters 103 Mercies Dragon Damnation
220 votes
7
— Good
73%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-
218 votes
7
— Good
71%
Next Floor
194 votes
7
— Good
71%
The Spider Within: A Spider-Verse Story
182 votes
7
— Good
71%
Fanatyk
76 votes
7
— Good
76%
SCP: Overlord
48 votes
7
— Good
71%
Clapping for the Wrong Reasons
25 votes
7
— Good
83%
Dead End.
19 votes
7
— Good
70%
Only John Welles Wears Leather
2 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup