trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
LaSnOcHeS
0
followers
Salford, England
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
67
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,443 votes
7
— Good
86%
Fringe
23,413 votes
7
— Good
78%
True Blood
15,633 votes
7
— Good
66%
Under the Dome
12,694 votes
7
— Good
70%
Fear the Walking Dead
9,301 votes
7
— Good
62%
Marvel's Iron Fist
8,807 votes
7
— Good
81%
Penny Dreadful
8,301 votes
7
— Good
75%
Lost in Space
6,903 votes
7
— Good
75%
American Gods
6,789 votes
7
— Good
75%
The OA
6,597 votes
7
— Good
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,197 votes
7
— Good
77%
Preacher
5,671 votes
7
— Good
78%
The Magicians
5,180 votes
7
— Good
75%
Constantine
4,993 votes
7
— Good
80%
Stargate Universe
4,890 votes
7
— Good
77%
12 Monkeys
4,628 votes
7
— Good
70%
V
4,282 votes
7
— Good
76%
Dark Matter
3,912 votes
7
— Good
80%
Ash vs Evil Dead
3,860 votes
7
— Good
77%
The O.C.
3,857 votes
7
— Good
72%
FlashForward
3,546 votes
7
— Good
75%
Tokyo Ghoul
3,480 votes
7
— Good
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,463 votes
7
— Good
73%
Colony
3,177 votes
7
— Good
73%
The 4400
2,866 votes
7
— Good
77%
A Discovery of Witches
2,648 votes
7
— Good
67%
Extant
2,585 votes
7
— Good
74%
Caprica
2,495 votes
7
— Good
76%
Pokémon
2,477 votes
7
— Good
72%
Ragnarok
2,352 votes
7
— Good
54%
Batwoman
2,171 votes
7
— Good
85%
Vinland Saga
2,160 votes
7
— Good
71%
High School of the Dead
2,066 votes
7
— Good
79%
Dark Angel
2,047 votes
7
— Good
75%
Wynonna Earp
1,748 votes
7
— Good
84%
Made in Abyss
1,699 votes
7
— Good
78%
Being Human
1,577 votes
7
— Good
71%
Siren
1,323 votes
7
— Good
78%
Claymore
1,132 votes
7
— Good
64%
Charmed
1,080 votes
7
— Good
78%
DARKER THAN BLACK
1,037 votes
7
— Good
69%
Star-Crossed
1,033 votes
7
— Good
78%
Tokyo Revengers
1,020 votes
7
— Good
68%
Record of Ragnarok
787 votes
7
— Good
75%
Tru Calling
783 votes
7
— Good
67%
Debris
728 votes
7
— Good
67%
The Crossing
711 votes
7
— Good
75%
MASHLE: MAGIC AND MUSCLES
706 votes
7
— Good
70%
Incorporated
628 votes
7
— Good
70%
Berserk
617 votes
7
— Good
81%
Ashes to Ashes
566 votes
7
— Good
68%
Tidelands
462 votes
7
— Good
76%
Magi: Adventure of Sinbad
425 votes
7
— Good
70%
Outcasts
406 votes
7
— Good
65%
Reverie
371 votes
7
— Good
75%
Beelzebub
333 votes
7
— Good
65%
X-Men
267 votes
7
— Good
73%
Yu-Gi-Oh! Duel Monsters GX
259 votes
7
— Good
69%
.hack
249 votes
7
— Good
71%
Trinity Blood
220 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup