trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Laura
0
followers
kent
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
40
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,567 votes
3
— Bad
79%
The Big Bang Theory
61,132 votes
10
— Bazinga!
81%
How I Met Your Mother
41,573 votes
5
— Meh
85%
Friends
41,467 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
39,104 votes
4
— Poor
86%
The Office
27,491 votes
9
— Superb
82%
Modern Family
25,388 votes
8
— Great
84%
Suits
24,308 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,084 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,495 votes
5
— Meh
87%
Death Note
15,818 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Once Upon a Time
14,880 votes
6
— Fair
85%
Seinfeld
12,201 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,899 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grimm
10,372 votes
7
— Good
81%
How to Get Away with Murder
10,222 votes
7
— Good
75%
Pretty Little Liars
8,910 votes
7
— Good
69%
Glee
8,303 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Gilmore Girls
6,631 votes
6
— Fair
84%
This Is Us
5,824 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Only Murders in the Building
5,378 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Curb Your Enthusiasm
4,964 votes
9
— Superb
79%
Scandal
4,789 votes
7
— Good
76%
Superstore
4,608 votes
7
— Good
77%
The Morning Show
4,126 votes
9
— Superb
80%
Frasier
3,784 votes
7
— Good
81%
The Inbetweeners
3,302 votes
7
— Good
76%
The Night Agent
3,087 votes
6
— Fair
87%
Fawlty Towers
2,924 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Hijack
2,831 votes
6
— Fair
71%
Everybody Loves Raymond
2,160 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Shrinking
2,066 votes
9
— Superb
81%
Impractical Jokers
1,918 votes
8
— Great
69%
Fool Me Once
1,442 votes
7
— Good
80%
Galavant
1,294 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Afterparty
1,154 votes
9
— Superb
81%
Friday Night Dinner
848 votes
9
— Superb
74%
Des
759 votes
9
— Superb
80%
Mr Bates vs The Post Office
307 votes
8
— Great
59%
Platform 7
39 votes
6
— Fair
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup