trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
লিট ব্রেইন
4
followers
Bangladesh
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
38
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
The Dark Knight
74,834 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Interstellar
72,578 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Matrix
61,623 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Avatar
60,096 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Infinity War
56,171 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Homecoming
52,739 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Joker
46,960 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Black Panther
46,387 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Inside Out
43,988 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Iron Man 3
40,280 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Big Hero 6
34,368 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Justice League
31,637 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Titanic
30,822 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Godfather
28,464 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Matrix Reloaded
26,264 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Bourne Identity
22,444 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Warcraft
21,238 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Watchmen
20,986 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Bourne Ultimatum
18,211 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Godfather: Part II
17,993 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Bourne Supremacy
17,498 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
17,266 votes
10
— Totally Ninja!
80%
12 Years a Slave
16,783 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Oldboy
13,478 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The Flash
11,297 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Commuter
11,057 votes
10
— Totally Ninja!
68%
John Carter
10,720 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Bloodshot
10,634 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Foreigner
9,972 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Dolittle
7,218 votes
10
— Totally Ninja!
83%
3 Idiots
4,222 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Times
3,786 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Paperman
2,829 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Justice League vs. the Fatal Five
1,440 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Tanu Weds Manu
188 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Actor in Law
22 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Chirodini Tumi Je Amar
8 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Hothat Brishti
8 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup