trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Lineage
392
followers
United States
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
74
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,282 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
24,140 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,476 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
13,429 votes
6
— Fair
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,393 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Watchmen
7,072 votes
8
— Great
75%
American Gods
6,779 votes
8
— Great
74%
Blindspot
6,759 votes
6
— Fair
79%
Reacher
6,486 votes
7
— Good
78%
Bodyguard
5,753 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Titans
5,698 votes
6
— Fair
77%
Preacher
5,659 votes
6
— Fair
80%
Burn Notice
5,379 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Taboo
5,330 votes
8
— Great
76%
See
4,805 votes
7
— Good
83%
What We Do in the Shadows
4,691 votes
7
— Good
71%
Manifest
4,507 votes
7
— Good
80%
ONE PIECE
4,143 votes
9
— Superb
75%
Carnival Row
3,989 votes
7
— Good
75%
Doom Patrol
3,701 votes
7
— Good
80%
The Rookie
3,647 votes
7
— Good
78%
Into the Badlands
3,374 votes
8
— Great
74%
The Outsider
3,367 votes
7
— Good
69%
Dracula
2,670 votes
8
— Great
77%
A Discovery of Witches
2,643 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Hanna
2,573 votes
6
— Fair
79%
New Amsterdam
2,362 votes
6
— Fair
68%
Marvel's Cloak & Dagger
2,200 votes
7
— Good
82%
Warrior
2,000 votes
6
— Fair
77%
Evil
1,903 votes
8
— Great
70%
The Order
1,725 votes
8
— Great
66%
Avenue 5
1,714 votes
8
— Great
72%
Swamp Thing
1,636 votes
6
— Fair
78%
The Righteous Gemstones
1,461 votes
8
— Great
76%
Prodigal Son
1,348 votes
8
— Great
68%
Miracle Workers
1,261 votes
7
— Good
78%
Dickinson
1,249 votes
7
— Good
75%
Pennyworth
1,201 votes
6
— Fair
72%
Absentia
1,056 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Magnum P.I.
1,003 votes
6
— Fair
74%
Catch-22
1,002 votes
8
— Great
81%
Wayne
985 votes
7
— Good
65%
Wu Assassins
889 votes
7
— Good
69%
Treadstone
887 votes
7
— Good
63%
V Wars
867 votes
6
— Fair
73%
Stumptown
827 votes
6
— Fair
72%
Nancy Drew
721 votes
6
— Fair
81%
Gentleman Jack
688 votes
7
— Good
73%
The Little Drummer Girl
676 votes
10
— Totally Ninja!
74%
City on a Hill
662 votes
7
— Good
73%
McMafia
662 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Emergence
626 votes
7
— Good
72%
Whiskey Cavalier
618 votes
6
— Fair
69%
The Widow
611 votes
7
— Good
69%
The Enemy Within
541 votes
6
— Fair
70%
Blood & Treasure
536 votes
7
— Good
67%
The Player
508 votes
8
— Great
67%
The Rook
477 votes
7
— Good
67%
Too Old to Die Young
427 votes
9
— Superb
72%
Dublin Murders
427 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup