Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Leire García
3
Followers
2
Following
Vitoria-Gasteiz
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
28
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
91%
The Shawshank Redemption
43,963 votes
9
— Superb
85%
The Silence of the Lambs
29,588 votes
9
— Superb
81%
Top Gun: Maverick
26,281 votes
9
— Superb
69%
Divergent
24,393 votes
9
— Superb
77%
A Star Is Born
19,075 votes
9
— Superb
72%
Don't Breathe
17,519 votes
9
— Superb
67%
Uncharted
16,534 votes
9
— Superb
78%
Me Before You
16,270 votes
9
— Superb
68%
Godzilla vs. Kong
15,492 votes
9
— Superb
71%
The Invisible Man
14,461 votes
9
— Superb
71%
Nerve
12,778 votes
9
— Superb
80%
Gifted
12,517 votes
9
— Superb
78%
The Notebook
12,222 votes
9
— Superb
81%
Wonder
11,187 votes
9
— Superb
69%
Greenland
9,896 votes
9
— Superb
68%
Lights Out
9,383 votes
9
— Superb
71%
The Black Phone
9,248 votes
9
— Superb
79%
The Boy in the Striped Pyjamas
7,923 votes
9
— Superb
65%
Scream
7,782 votes
9
— Superb
77%
Seven Pounds
7,230 votes
9
— Superb
67%
Evil Dead Rise
6,506 votes
9
— Superb
79%
Society of the Snow
5,946 votes
9
— Superb
67%
Scream VI
5,761 votes
9
— Superb
65%
Unhinged
5,038 votes
9
— Superb
69%
Saw X
4,841 votes
9
— Superb
71%
The Lake House
3,646 votes
9
— Superb
78%
Thirteen Lives
2,834 votes
9
— Superb
80%
The Art of Racing in the Rain
2,545 votes
9
— Superb
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch