trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Salvino
3
followers
London, UK
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
36
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,511 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,917 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
39,123 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,828 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Arrow
31,995 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,552 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Suits
24,324 votes
1
— Weak Sauce :(
82%
Homeland
24,486 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,441 votes
10
— Totally Ninja!
85%
True Detective
21,175 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Vampire Diaries
15,487 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,151 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Heroes
13,738 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Elementary
12,599 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Spartacus
11,416 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mad Men
11,330 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Under the Dome
12,706 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Altered Carbon
11,224 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How to Get Away with Murder
10,227 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Teen Wolf
9,846 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Legend of Korra
9,409 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Americans
8,948 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Originals
7,424 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Outlander
6,955 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Revenge
7,097 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Naruto
6,605 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Merlin
6,126 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,202 votes
2
— Terrible
84%
The Good Wife
5,533 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Desperate Housewives
5,578 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Nikita
4,325 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Gurren Lagann
2,119 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works
1,191 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Hostages
1,087 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Eureka Seven
438 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Tut
383 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup