Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Leonard Pretorius (123fragster)
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
32
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
80%
Loki
16,427 votes
7
— Good
80%
Sex Education
14,140 votes
7
— Good
81%
House of the Dragon
12,463 votes
7
— Good
85%
Archer
11,659 votes
7
— Good
84%
Invincible
9,070 votes
7
— Good
82%
Black Sails
7,947 votes
7
— Good
69%
Obi-Wan Kenobi
7,550 votes
7
— Good
72%
Disenchantment
5,537 votes
7
— Good
83%
My Hero Academia
5,230 votes
7
— Good
75%
Shadow and Bone
4,974 votes
7
— Good
71%
The Wheel of Time
4,614 votes
7
— Good
72%
Snowpiercer
3,908 votes
7
— Good
78%
Resident Alien
3,491 votes
7
— Good
75%
Vikings: Valhalla
2,345 votes
7
— Good
65%
Jupiters Legacy
2,125 votes
7
— Good
73%
Hell's Kitchen
1,887 votes
7
— Good
69%
Star Wars: Visions
1,591 votes
7
— Good
67%
The Boys Presents: Diabolical
1,385 votes
7
— Good
76%
Is it Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?
1,340 votes
7
— Good
76%
Gold Rush
1,112 votes
7
— Good
72%
The Cuphead Show!
735 votes
7
— Good
64%
Echo 3
639 votes
7
— Good
70%
Roman Empire
389 votes
7
— Good
75%
Centaurworld
222 votes
7
— Good
72%
Barbecue Showdown
129 votes
7
— Good
76%
WWII in Color: Road to Victory
100 votes
7
— Good
70%
Gold Rush: Mine Rescue with Freddy and Juan
72 votes
7
— Good
59%
The Freak Brothers
51 votes
7
— Good
74%
Abandoned Engineering
42 votes
7
— Good
73%
Lost Treasures of Egypt
39 votes
7
— Good
62%
Tut's Treasures: Hidden Secrets
32 votes
7
— Good
65%
Strangest Things
24 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch