Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
leszkozsolti
0
Followers
0
Following
Budapest, Budapest
49
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
325
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
82%
Deadpool
112,124 votes
8
— Great
85%
Interstellar
74,961 votes
8
— Great
78%
Avatar
61,379 votes
8
— Great
81%
The Martian
52,854 votes
8
— Great
79%
John Wick
52,548 votes
8
— Great
76%
Black Panther
47,176 votes
8
— Great
86%
Pulp Fiction
44,650 votes
8
— Great
81%
Batman Begins
43,065 votes
8
— Great
77%
Get Out
41,966 votes
8
— Great
79%
Edge of Tomorrow
39,946 votes
8
— Great
79%
Dune
38,229 votes
8
— Great
82%
Inglourious Basterds
37,896 votes
8
— Great
76%
Ready Player One
37,227 votes
8
— Great
80%
The Incredibles
36,640 votes
8
— Great
80%
Big Hero 6
34,905 votes
8
— Great
81%
Shutter Island
33,690 votes
8
— Great
80%
Knives Out
33,551 votes
8
— Great
82%
Jurassic Park
33,395 votes
8
— Great
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
32,356 votes
8
— Great
77%
Ex Machina
31,313 votes
8
— Great
77%
Home Alone
31,199 votes
8
— Great
82%
V for Vendetta
30,770 votes
8
— Great
83%
The Prestige
30,096 votes
8
— Great
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,830 votes
8
— Great
82%
The Truman Show
29,692 votes
8
— Great
76%
A Quiet Place
29,599 votes
8
— Great
85%
The Silence of the Lambs
29,416 votes
8
— Great
88%
The Godfather
29,196 votes
8
— Great
81%
Kill Bill: Vol. 1
28,450 votes
8
— Great
85%
Saving Private Ryan
26,965 votes
8
— Great
75%
The Matrix Reloaded
26,739 votes
8
— Great
83%
Memento
26,533 votes
8
— Great
77%
Zombieland
25,997 votes
8
— Great
76%
300
25,624 votes
8
— Great
70%
Prometheus
25,471 votes
8
— Great
81%
1917
25,414 votes
8
— Great
84%
Léon: The Professional
25,333 votes
8
— Great
80%
The Grand Budapest Hotel
25,079 votes
8
— Great
77%
Skyfall
24,610 votes
8
— Great
80%
Oppenheimer
23,084 votes
8
— Great
71%
The Matrix Revolutions
22,901 votes
8
— Great
73%
The Shape of Water
22,626 votes
8
— Great
70%
Solo: A Star Wars Story
22,499 votes
8
— Great
75%
The Social Network
22,144 votes
8
— Great
83%
Good Will Hunting
21,944 votes
8
— Great
79%
Ocean's Eleven
21,900 votes
8
— Great
81%
The Sixth Sense
21,808 votes
8
— Great
79%
Casino Royale
21,762 votes
8
— Great
72%
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
21,664 votes
8
— Great
83%
Aliens
21,258 votes
8
— Great
82%
Indiana Jones and the Last Crusade
20,671 votes
8
— Great
77%
Sully
20,626 votes
8
— Great
77%
District 9
20,316 votes
8
— Great
80%
Prisoners
20,261 votes
8
— Great
79%
No Country for Old Men
20,060 votes
8
— Great
81%
Ford v Ferrari
19,460 votes
8
— Great
77%
Nightcrawler
19,264 votes
8
— Great
77%
Fury
19,245 votes
8
— Great
84%
The Usual Suspects
19,059 votes
8
— Great
77%
Taken
18,969 votes
8
— Great
1
2
3
4
5
6
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch