trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Leukopoietin
0
followers
Westeros
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
40
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
The Dark Knight
74,867 votes
9
— Superb
87%
Fight Club
49,598 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,230 votes
9
— Superb
85%
Back to the Future
39,222 votes
9
— Superb
85%
Parasite
34,069 votes
9
— Superb
84%
Star Wars
41,910 votes
9
— Superb
84%
Whiplash
24,821 votes
9
— Superb
83%
Good Will Hunting
21,391 votes
9
— Superb
83%
Hacksaw Ridge
30,685 votes
9
— Superb
83%
Guardians of the Galaxy
96,581 votes
9
— Superb
82%
The Truman Show
28,739 votes
9
— Superb
82%
The Dark Knight Rises
46,250 votes
9
— Superb
81%
Monsters, Inc.
36,095 votes
9
— Superb
81%
The Help
10,432 votes
9
— Superb
81%
Finding Nemo
39,503 votes
9
— Superb
80%
12 Years a Slave
16,785 votes
9
— Superb
80%
Million Dollar Baby
11,075 votes
9
— Superb
80%
The Incredibles
35,977 votes
9
— Superb
80%
Blade Runner
27,215 votes
9
— Superb
80%
Gone Girl
32,776 votes
9
— Superb
80%
Dallas Buyers Club
13,155 votes
9
— Superb
80%
Zootopia
44,667 votes
9
— Superb
79%
Spotlight
16,096 votes
9
— Superb
79%
Edge of Tomorrow
39,174 votes
9
— Superb
78%
X-Men: Days of Future Past
31,544 votes
9
— Superb
77%
Incredibles 2
23,443 votes
9
— Superb
77%
The Hateful Eight
28,091 votes
9
— Superb
77%
Fury
18,899 votes
9
— Superb
76%
The Big Short
20,107 votes
9
— Superb
76%
The Raid
7,352 votes
9
— Superb
76%
Treasure Planet
6,520 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
52,764 votes
9
— Superb
75%
Gone Baby Gone
6,493 votes
9
— Superb
75%
Frozen
48,239 votes
9
— Superb
75%
Detroit
3,300 votes
9
— Superb
74%
Monsters University
21,617 votes
9
— Superb
72%
Good Time
4,723 votes
9
— Superb
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,176 votes
9
— Superb
71%
American Hustle
12,976 votes
9
— Superb
70%
Snowpiercer
19,139 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup