trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Morgen Harvey
0
followers
Calgary, AB, Canada
48
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
404
movies
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
5
6
7
78%
X-Men: Days of Future Past
31,553 votes
8
— Great
70%
Man of Steel
30,552 votes
7
— Good
82%
V for Vendetta
30,263 votes
7
— Good
73%
Ant-Man and the Wasp
30,152 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
29,856 votes
8
— Great
71%
World War Z
29,740 votes
6
— Fair
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,347 votes
6
— Fair
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
28,683 votes
6
— Fair
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,494 votes
6
— Fair
71%
The Amazing Spider-Man
28,297 votes
6
— Fair
72%
The Maze Runner
28,015 votes
7
— Good
71%
Now You See Me 2
27,935 votes
5
— Meh
81%
Kill Bill: Vol. 1
27,799 votes
7
— Good
82%
Die Hard
27,315 votes
9
— Superb
75%
Spider-Man
26,617 votes
8
— Great
75%
Star Trek Beyond
26,550 votes
8
— Great
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,414 votes
9
— Superb
75%
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
25,368 votes
8
— Great
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,298 votes
6
— Fair
83%
Raiders of the Lost Ark
25,224 votes
8
— Great
76%
300
25,183 votes
8
— Great
77%
X-Men: First Class
25,061 votes
8
— Great
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
24,864 votes
7
— Good
84%
Léon: The Professional
24,818 votes
9
— Superb
72%
The Fate of the Furious
24,789 votes
7
— Good
72%
Shazam!
24,378 votes
8
— Great
77%
Skyfall
24,259 votes
8
— Great
76%
Sherlock Holmes
24,185 votes
7
— Good
74%
Brave
24,119 votes
7
— Good
77%
Men in Black
24,088 votes
8
— Great
75%
Sicario
23,972 votes
7
— Good
68%
The Amazing Spider-Man 2
23,814 votes
6
— Fair
81%
The Fifth Element
23,736 votes
9
— Superb
74%
The Hitman's Bodyguard
23,591 votes
7
— Good
77%
Incredibles 2
23,451 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Assassin's Creed
23,446 votes
6
— Fair
78%
Star Trek Into Darkness
23,359 votes
8
— Great
69%
Spectre
23,262 votes
6
— Fair
80%
Star Trek
23,239 votes
8
— Great
71%
Central Intelligence
22,977 votes
6
— Fair
64%
Independence Day: Resurgence
22,974 votes
5
— Meh
80%
The Terminator
22,896 votes
8
— Great
74%
Spider-Man 2
22,859 votes
8
— Great
74%
Pirates of the Caribbean: At World's End
22,673 votes
7
— Good
71%
The Matrix Revolutions
22,528 votes
6
— Fair
62%
Ghostbusters
22,468 votes
2
— Terrible
65%
The Incredible Hulk
22,464 votes
6
— Fair
80%
The Bourne Identity
22,459 votes
8
— Great
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,394 votes
7
— Good
70%
Jack Reacher: Never Go Back
22,384 votes
7
— Good
73%
The Nice Guys
22,258 votes
9
— Superb
70%
Solo: A Star Wars Story
22,236 votes
7
— Good
74%
The Magnificent Seven
22,201 votes
6
— Fair
75%
X-Men
22,100 votes
7
— Good
76%
Dawn of the Planet of the Apes
21,995 votes
8
— Great
73%
Looper
21,821 votes
6
— Fair
72%
Oblivion
21,747 votes
7
— Good
71%
Transformers
21,500 votes
7
— Good
76%
Kick-Ass
21,454 votes
8
— Great
76%
The Equalizer
21,312 votes
7
— Good
1
2
3
5
6
7
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup