Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Morgen Harvey
0
Followers
0
Following
Calgary, AB, Canada
48
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
316
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
89%
Game of Thrones
134,056 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
100,176 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
66,841 votes
6
— Fair
79%
The Big Bang Theory
62,148 votes
6
— Fair
85%
Stranger Things
54,744 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
48,058 votes
9
— Superb
85%
Friends
42,454 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
42,399 votes
4
— Poor
84%
Dexter
39,802 votes
8
— Great
81%
Lost
33,509 votes
9
— Superb
87%
Rick and Morty
30,499 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
29,757 votes
8
— Great
86%
The Office
28,515 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
27,397 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
26,102 votes
9
— Superb
83%
Westworld
26,437 votes
8
— Great
84%
Vikings
26,106 votes
9
— Superb
82%
Modern Family
25,965 votes
8
— Great
83%
Supernatural
25,377 votes
8
— Great
83%
Suits
24,850 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,846 votes
6
— Fair
86%
Fringe
23,684 votes
6
— Fair
84%
Marvel's Daredevil
23,110 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
23,149 votes
7
— Good
79%
Orange Is the New Black
23,275 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,563 votes
9
— Superb
84%
Community
20,759 votes
1
— Weak Sauce :(
86%
Futurama
20,113 votes
10
— Totally Ninja!
84%
South Park
19,665 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,337 votes
7
— Good
78%
Family Guy
19,261 votes
5
— Meh
90%
Firefly
17,872 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
17,963 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
16,960 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Sons of Anarchy
17,422 votes
9
— Superb
80%
Lucifer
17,387 votes
4
— Poor
92%
The Wire
15,945 votes
8
— Great
87%
Death Note
16,370 votes
8
— Great
91%
The Sopranos
15,701 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,740 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,449 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,357 votes
8
— Great
78%
True Blood
15,817 votes
7
— Good
85%
Shameless
15,001 votes
8
— Great
77%
New Girl
15,747 votes
7
— Good
77%
Gotham
15,398 votes
8
— Great
76%
Once Upon a Time
15,011 votes
6
— Fair
84%
Scrubs
13,633 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,324 votes
9
— Superb
84%
Arrested Development
12,856 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Ted Lasso
12,607 votes
8
— Great
85%
Seinfeld
12,496 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,499 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,368 votes
9
— Superb
85%
Archer
11,655 votes
9
— Superb
82%
Castle
11,814 votes
7
— Good
85%
Mad Men
11,531 votes
9
— Superb
84%
Spartacus
11,566 votes
8
— Great
70%
Two and a Half Men
12,573 votes
4
— Poor
82%
Californication
11,379 votes
8
— Great
1
2
3
4
5
6
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch