trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Linas Purinis
1315
followers
Vilnius, Lithuania
48
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
41
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,355 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
41,447 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,505 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,458 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,149 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,884 votes
8
— Great
82%
Modern Family
25,369 votes
7
— Good
82%
Homeland
24,474 votes
7
— Good
78%
Squid Game
19,754 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,108 votes
8
— Great
86%
Fargo
15,420 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,124 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
13,525 votes
7
— Good
66%
Under the Dome
12,696 votes
4
— Poor
86%
Ted Lasso
11,877 votes
8
— Great
86%
Severance
8,900 votes
8
— Great
86%
Fleabag
8,769 votes
8
— Great
80%
Good Omens
6,926 votes
9
— Superb
81%
Silo
5,339 votes
8
— Great
82%
Mare of Easttown
5,306 votes
8
— Great
77%
Foundation
5,263 votes
7
— Good
77%
The White Lotus
5,174 votes
7
— Good
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,827 votes
8
— Great
80%
After Life
4,673 votes
7
— Good
76%
Midnight Mass
4,255 votes
8
— Great
77%
The Morning Show
4,123 votes
7
— Good
75%
3 Body Problem
3,962 votes
8
— Great
79%
Married... with Children
3,448 votes
8
— Great
80%
Black Bird
3,104 votes
9
— Superb
87%
Fawlty Towers
2,922 votes
9
— Superb
72%
The Undoing
2,666 votes
7
— Good
76%
Mythic Quest
2,404 votes
8
— Great
74%
Servant
2,381 votes
8
— Great
81%
Formula 1: Drive to Survive
2,275 votes
9
— Superb
72%
Behind Her Eyes
2,038 votes
9
— Superb
80%
Undone
1,614 votes
8
— Great
80%
Bad Sisters
965 votes
7
— Good
74%
Shining Girls
894 votes
8
— Great
75%
Mildred Pierce
604 votes
6
— Fair
71%
Halston
406 votes
7
— Good
54%
Roar
218 votes
5
— Meh
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup