trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
lindamar
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
43
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
80%
Big Hero 6
34,204 votes
7
— Good
75%
Finding Dory
30,293 votes
7
— Good
82%
The Truman Show
28,344 votes
7
— Good
81%
The Fifth Element
23,551 votes
7
— Good
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
22,976 votes
7
— Good
75%
Deepwater Horizon
17,408 votes
7
— Good
69%
The Girl on the Train
16,841 votes
7
— Good
72%
Nocturnal Animals
14,472 votes
7
— Good
76%
Snowden
14,450 votes
7
— Good
68%
The Shallows
12,944 votes
7
— Good
73%
Going in Style
11,974 votes
7
— Good
64%
Mission: Impossible II
11,873 votes
7
— Good
79%
The Game
11,027 votes
7
— Good
76%
The Devil's Advocate
10,256 votes
7
— Good
74%
Pitch Black
8,106 votes
7
— Good
71%
Vanilla Sky
6,817 votes
7
— Good
63%
Point Break
6,239 votes
7
— Good
70%
Imperium
5,177 votes
7
— Good
68%
The Beach
5,008 votes
7
— Good
63%
Automata
4,349 votes
7
— Good
70%
Nine Lives
4,213 votes
7
— Good
66%
2:22
3,820 votes
7
— Good
68%
Collide
3,473 votes
7
— Good
71%
To the Bone
3,122 votes
7
— Good
72%
Seven Years in Tibet
3,072 votes
7
— Good
61%
The Trust
3,064 votes
7
— Good
81%
Mr. Church
3,007 votes
7
— Good
68%
The Jackal
3,004 votes
7
— Good
65%
The Cell
2,920 votes
7
— Good
69%
Stonehearst Asylum
2,477 votes
7
— Good
73%
The Thomas Crown Affair
2,412 votes
7
— Good
62%
Lost in Space
2,211 votes
7
— Good
70%
Our Kind of Traitor
2,095 votes
7
— Good
68%
The Good Neighbor
1,951 votes
7
— Good
66%
The Postcard Killings
1,830 votes
7
— Good
70%
Absolute Power
1,465 votes
7
— Good
67%
Fair Game
1,315 votes
7
— Good
65%
Shimmer Lake
1,203 votes
7
— Good
66%
TransSiberian
1,079 votes
7
— Good
58%
Clinical
827 votes
7
— Good
52%
The Dinner
729 votes
7
— Good
63%
Frank & Lola
435 votes
7
— Good
67%
ma ma
152 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup