trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
linust
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
47
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,220 votes
4
— Poor
83%
Guardians of the Galaxy
96,153 votes
6
— Fair
88%
The Dark Knight
74,380 votes
8
— Great
85%
Interstellar
71,951 votes
8
— Great
80%
Logan
60,482 votes
8
— Great
65%
Suicide Squad
58,717 votes
4
— Poor
77%
Arrival
56,341 votes
6
— Fair
77%
John Wick: Chapter 2
48,177 votes
6
— Fair
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,027 votes
7
— Good
84%
WALL·E
40,378 votes
9
— Superb
79%
Dune
35,915 votes
8
— Great
75%
Dunkirk
30,281 votes
10
— Totally Ninja!
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
27,863 votes
3
— Bad
68%
Ghost in the Shell
26,516 votes
7
— Good
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
25,524 votes
7
— Good
67%
Alien: Covenant
24,586 votes
4
— Poor
80%
The Grand Budapest Hotel
24,429 votes
8
— Great
79%
Everything Everywhere All at Once
22,550 votes
8
— Great
62%
Ghostbusters
22,386 votes
3
— Bad
70%
Solo: A Star Wars Story
22,097 votes
8
— Great
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
17,759 votes
9
— Superb
79%
Hot Fuzz
16,828 votes
8
— Great
65%
The Dark Tower
16,610 votes
8
— Great
67%
xXx: Return of Xander Cage
15,319 votes
4
— Poor
75%
Bridge of Spies
14,695 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Tomorrowland
14,260 votes
7
— Good
75%
Predestination
14,138 votes
8
— Great
78%
Children of Men
13,627 votes
8
— Great
66%
Resident Evil: The Final Chapter
13,582 votes
3
— Bad
64%
Dark Shadows
8,995 votes
4
— Poor
66%
Happy Feet
7,288 votes
6
— Fair
66%
The Punisher
5,479 votes
3
— Bad
62%
Iron Sky
4,381 votes
4
— Poor
72%
The Courier
3,847 votes
8
— Great
57%
Artemis Fowl
3,747 votes
2
— Terrible
65%
Strange World
2,786 votes
8
— Great
80%
Persepolis
1,949 votes
8
— Great
75%
Futurama: The Beast with a Billion Backs
1,615 votes
8
— Great
70%
The Enforcer
1,334 votes
1
— Weak Sauce :(
75%
An Inconvenient Sequel: Truth to Power
490 votes
9
— Superb
66%
UFO Sweden
210 votes
4
— Poor
75%
The Magic Pill
182 votes
10
— Totally Ninja!
53%
The Jönsson Gang & the Black Diamond
63 votes
4
— Poor
67%
Under the Dome
24 votes
8
— Great
70%
JerryMaja's Detective Agency - The First Mystery
10 votes
6
— Fair
76%
Murder by Proxy: How America Went Postal
6 votes
8
— Great
35%
Bamse
2 votes
1
— Weak Sauce :(
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup