trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Linuxlostboy
VIP
5
1
follower
Tucson, Arizona
41
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
61
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
78%
Avatar
59,954 votes
1
— Weak Sauce :(
71%
Jurassic World
40,578 votes
1
— Weak Sauce :(
76%
Baby Driver
39,750 votes
1
— Weak Sauce :(
76%
Ready Player One
36,465 votes
1
— Weak Sauce :(
84%
Coco
31,566 votes
1
— Weak Sauce :(
78%
Titanic
30,722 votes
1
— Weak Sauce :(
77%
The Hateful Eight
28,022 votes
1
— Weak Sauce :(
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,241 votes
1
— Weak Sauce :(
84%
Whiplash
24,718 votes
1
— Weak Sauce :(
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,114 votes
1
— Weak Sauce :(
73%
Furious 7
19,484 votes
1
— Weak Sauce :(
83%
Green Book
19,127 votes
1
— Weak Sauce :(
81%
Ford v Ferrari
18,889 votes
8
— Great
77%
A Star Is Born
18,795 votes
1
— Weak Sauce :(
70%
Jumanji: The Next Level
18,355 votes
1
— Weak Sauce :(
71%
Fast & Furious 6
16,028 votes
1
— Weak Sauce :(
70%
The Adam Project
11,764 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Doctor Sleep
10,300 votes
8
— Great
78%
Call Me by Your Name
10,289 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Ready or Not
10,222 votes
6
— Fair
64%
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief
10,118 votes
1
— Weak Sauce :(
72%
The Lighthouse
8,425 votes
5
— Meh
63%
Percy Jackson: Sea of Monsters
8,406 votes
1
— Weak Sauce :(
71%
Long Shot
8,116 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
Love, Simon
7,736 votes
1
— Weak Sauce :(
73%
The Space Between Us
6,987 votes
1
— Weak Sauce :(
68%
The Guest
4,115 votes
1
— Weak Sauce :(
77%
The Peanut Butter Falcon
3,969 votes
1
— Weak Sauce :(
71%
The King of Staten Island
3,291 votes
6
— Fair
66%
The Vast of Night
2,636 votes
6
— Fair
71%
Can You Ever Forgive Me?
2,578 votes
1
— Weak Sauce :(
63%
7500
2,109 votes
6
— Fair
68%
The Clovehitch Killer
2,100 votes
8
— Great
69%
All the Bright Places
2,025 votes
6
— Fair
73%
The Imposter
2,019 votes
4
— Poor
64%
My Friend Dahmer
1,549 votes
6
— Fair
66%
Son of a Gun
1,423 votes
1
— Weak Sauce :(
72%
The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley
1,322 votes
7
— Good
68%
Lord of the Flies
852 votes
1
— Weak Sauce :(
63%
King Cobra
816 votes
6
— Fair
79%
Beastie Boys Story
798 votes
8
— Great
61%
Shirley
669 votes
1
— Weak Sauce :(
75%
Rudderless
654 votes
1
— Weak Sauce :(
66%
Status Update
561 votes
4
— Poor
72%
Freak Show
236 votes
1
— Weak Sauce :(
72%
Straight Up
189 votes
8
— Great
83%
Taylor Swift City of Lover Concert
156 votes
7
— Good
67%
Monster Pies
114 votes
8
— Great
78%
Franswa Sharl
83 votes
4
— Poor
72%
Turtle Odyssey
61 votes
7
— Good
39%
Yosemite
53 votes
1
— Weak Sauce :(
43%
The Art of Being Straight
32 votes
2
— Terrible
36%
All About Who You Know
21 votes
6
— Fair
52%
Stay Awake
17 votes
3
— Bad
78%
Pearl Harbor: Into The Arizona
15 votes
9
— Superb
46%
A Reunion
11 votes
4
— Poor
60%
Spooners
5 votes
3
— Bad
48%
Moss
5 votes
8
— Great
77%
A Separate Peace
4 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup