trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Watcher
0
followers
Lisbon, Portugal
49
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
37
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
Doctor Strange
65,878 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
48,383 votes
8
— Great
75%
Avengers: Age of Ultron
47,101 votes
8
— Great
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,254 votes
8
— Great
71%
Captain Marvel
35,304 votes
8
— Great
71%
Kong: Skull Island
33,165 votes
8
— Great
77%
The Accountant
30,920 votes
8
— Great
72%
Aquaman
31,562 votes
8
— Great
66%
Justice League
31,620 votes
8
— Great
76%
A Quiet Place
28,383 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,027 votes
8
— Great
77%
Incredibles 2
23,421 votes
8
— Great
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,369 votes
8
— Great
77%
A Star Is Born
18,813 votes
8
— Great
69%
Valerian and the City of a Thousand Planets
19,626 votes
8
— Great
71%
Atomic Blonde
18,453 votes
8
— Great
72%
The Lion King
16,165 votes
8
— Great
68%
Godzilla vs. Kong
15,076 votes
8
— Great
70%
Red Sparrow
14,694 votes
8
— Great
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,299 votes
8
— Great
73%
Prey
12,697 votes
8
— Great
70%
The Commuter
11,052 votes
8
— Great
77%
Searching
10,408 votes
8
— Great
76%
Collateral Beauty
10,046 votes
8
— Great
70%
Angel Has Fallen
10,287 votes
8
— Great
74%
Shooter
9,667 votes
8
— Great
66%
Rambo: Last Blood
8,716 votes
8
— Great
71%
Anna
8,186 votes
8
— Great
72%
The Last Duel
7,795 votes
8
— Great
74%
Eye in the Sky
7,367 votes
8
— Great
66%
Code 8
7,443 votes
8
— Great
66%
The Addams Family
5,055 votes
8
— Great
73%
Frozen Fever
4,533 votes
8
— Great
71%
The Lake House
3,569 votes
8
— Great
74%
Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles
1,297 votes
8
— Great
76%
Breakthrough
1,276 votes
8
— Great
75%
Never Back Down: No Surrender
1,235 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup