Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Eric Romanyk
0
Followers
1
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
49
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Big Bang Theory
62,405 votes
7
— Good
83%
Westworld
26,587 votes
7
— Good
87%
Better Call Saul
26,370 votes
8
— Great
84%
Community
20,876 votes
7
— Good
85%
Parks and Recreation
18,079 votes
7
— Good
80%
Lucifer
17,503 votes
7
— Good
86%
Fargo
15,852 votes
8
— Great
91%
The Sopranos
15,840 votes
7
— Good
84%
Silicon Valley
15,535 votes
7
— Good
85%
Archer
11,708 votes
7
— Good
70%
Marvel's Luke Cage
9,457 votes
7
— Good
61%
Marvel's Iron Fist
9,001 votes
7
— Good
87%
Star Trek: The Next Generation
8,467 votes
7
— Good
80%
Bates Motel
8,064 votes
8
— Great
81%
The Leftovers
8,010 votes
7
— Good
75%
The OA
6,820 votes
7
— Good
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,344 votes
7
— Good
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,187 votes
6
— Fair
81%
Ray Donovan
5,722 votes
8
— Great
82%
Billions
5,600 votes
8
— Great
80%
Taboo
5,462 votes
9
— Superb
85%
Curb Your Enthusiasm
5,134 votes
8
— Great
76%
Superstore
4,845 votes
7
— Good
78%
Master of None
4,157 votes
7
— Good
80%
Law & Order: Special Victims Unit
3,968 votes
7
— Good
78%
Star Wars Rebels
3,534 votes
7
— Good
79%
Married... with Children
3,513 votes
7
— Good
75%
Ballers
2,987 votes
7
— Good
80%
The League
2,863 votes
8
— Great
78%
Raising Hope
2,624 votes
7
— Good
74%
The Ranch
1,714 votes
7
— Good
75%
Vice Principals
1,492 votes
7
— Good
76%
Rules of Engagement
1,435 votes
7
— Good
72%
Tosh.0
1,425 votes
7
— Good
77%
Star Wars: Clone Wars
1,351 votes
7
— Good
71%
Real Time with Bill Maher
1,248 votes
7
— Good
75%
Afro Samurai
1,124 votes
7
— Good
80%
FEUD
810 votes
7
— Good
72%
Baskets
782 votes
8
— Great
73%
Speechless
586 votes
7
— Good
65%
The Grinder
522 votes
7
— Good
59%
The Real Housewives of Beverly Hills
511 votes
7
— Good
72%
Crashing
463 votes
7
— Good
74%
Family Ties
441 votes
6
— Fair
65%
The Real Housewives of Atlanta
363 votes
7
— Good
70%
Grounded for Life
329 votes
6
— Fair
68%
Vanderpump Rules
290 votes
8
— Great
71%
Animals.
277 votes
7
— Good
66%
Dice
89 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch