Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
livva
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
57
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
Doctor Strange
66,930 votes
7
— Good
81%
Iron Man
55,058 votes
7
— Good
80%
Zootopia
45,263 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
41,754 votes
7
— Good
71%
Captain Marvel
35,830 votes
7
— Good
74%
Beauty and the Beast
28,772 votes
7
— Good
71%
The Amazing Spider-Man
28,707 votes
7
— Good
72%
The Maze Runner
28,433 votes
7
— Good
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
26,261 votes
7
— Good
74%
Brave
24,419 votes
7
— Good
69%
Divergent
24,292 votes
7
— Good
79%
How to Train Your Dragon 2
19,387 votes
7
— Good
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,749 votes
7
— Good
59%
Wonder Woman 1984
18,461 votes
7
— Good
67%
Uncharted
16,420 votes
7
— Good
72%
The Lion King
16,402 votes
7
— Good
73%
Hotel Transylvania
15,986 votes
7
— Good
65%
San Andreas
15,792 votes
7
— Good
69%
Maze Runner: The Death Cure
15,309 votes
7
— Good
66%
Allegiant
15,087 votes
7
— Good
75%
Pitch Perfect
14,911 votes
7
— Good
74%
The Devil Wears Prada
13,591 votes
7
— Good
75%
Mean Girls
12,849 votes
7
— Good
75%
Storks
12,455 votes
7
— Good
71%
Cinderella
10,563 votes
7
— Good
72%
Maleficent: Mistress of Evil
9,992 votes
7
— Good
65%
Murder Mystery
9,612 votes
7
— Good
70%
Sonic the Hedgehog 2
7,689 votes
7
— Good
63%
Grown Ups 2
7,591 votes
7
— Good
70%
Blended
7,124 votes
7
— Good
67%
Damsel
6,953 votes
7
— Good
69%
Rio 2
6,759 votes
7
— Good
65%
The Kissing Booth
5,018 votes
7
— Good
73%
Frozen Fever
4,568 votes
7
— Good
76%
Ballerina
4,218 votes
7
— Good
71%
Fear Street: 1978
4,211 votes
7
— Good
73%
War Horse
4,037 votes
7
— Good
62%
After
3,901 votes
7
— Good
68%
Surf's Up
3,504 votes
7
— Good
70%
The Lucky One
3,230 votes
7
— Good
64%
The Nutcracker and the Four Realms
3,186 votes
7
— Good
68%
The Princess Switch
2,274 votes
7
— Good
67%
Do Revenge
2,166 votes
7
— Good
69%
All the Bright Places
2,067 votes
7
— Good
75%
Descendants 3
1,758 votes
7
— Good
68%
Upgraded
1,713 votes
7
— Good
67%
The Hating Game
1,610 votes
7
— Good
65%
Falling Inn Love
1,488 votes
7
— Good
61%
Through My Window
1,088 votes
7
— Good
71%
I Still Believe
1,020 votes
7
— Good
51%
Burning Betrayal
222 votes
7
— Good
63%
Without Saying Goodbye
173 votes
7
— Good
71%
Men Are from Mars... And That's Where I'm Going!
148 votes
7
— Good
62%
Make Me Believe
112 votes
7
— Good
66%
Love.com
105 votes
7
— Good
62%
Meus 15 Anos
98 votes
7
— Good
65%
Minha Irmã e Eu
81 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup