trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
livva
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
44
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Avengers: Infinity War
56,227 votes
9
— Superb
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,334 votes
9
— Superb
79%
Captain America: Civil War
56,018 votes
9
— Superb
75%
Wonder Woman
56,553 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
52,778 votes
9
— Superb
79%
Thor: Ragnarok
49,041 votes
9
— Superb
75%
Frozen
48,256 votes
9
— Superb
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,307 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Far From Home
33,301 votes
9
— Superb
75%
Finding Dory
30,430 votes
9
— Superb
82%
How to Train Your Dragon
28,886 votes
9
— Superb
78%
Tangled
26,199 votes
9
— Superb
70%
Black Widow
24,036 votes
9
— Superb
69%
Barbie
19,382 votes
9
— Superb
75%
Creed
16,332 votes
9
— Superb
76%
Cruella
14,264 votes
9
— Superb
78%
The Notebook
11,887 votes
9
— Superb
79%
How to Train Your Dragon: The Hidden World
11,726 votes
9
— Superb
81%
Wonder
11,022 votes
9
— Superb
71%
Rio
11,463 votes
9
— Superb
81%
The Help
10,434 votes
9
— Superb
74%
Pretty Woman
9,993 votes
9
— Superb
65%
Grown Ups
9,209 votes
9
— Superb
78%
Little Women
8,275 votes
9
— Superb
69%
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
7,894 votes
9
— Superb
71%
The Princess Diaries
6,493 votes
9
— Superb
72%
Enola Holmes 2
5,784 votes
9
— Superb
68%
13 Going on 30
5,882 votes
9
— Superb
73%
Descendants
4,317 votes
9
— Superb
68%
The Princess Diaries 2: Royal Engagement
3,671 votes
9
— Superb
75%
Descendants 2
3,135 votes
9
— Superb
66%
A Cinderella Story
2,681 votes
9
— Superb
74%
Red, White & Royal Blue
2,011 votes
9
— Superb
67%
Work It
1,085 votes
9
— Superb
68%
Feel the Beat
1,009 votes
9
— Superb
79%
My Mom Is a Character
785 votes
9
— Superb
81%
My Mom Is a Character 3
471 votes
9
— Superb
68%
Anonymously Yours
224 votes
9
— Superb
76%
Beyond the Universe
206 votes
9
— Superb
66%
Private Lesson
82 votes
9
— Superb
66%
In Your Dreams
67 votes
9
— Superb
65%
Proof of Love
33 votes
9
— Superb
56%
Tudo por um Pop Star
28 votes
9
— Superb
75%
Gaby Estrella: O Filme
4 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup