trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Lizia Mara
1
follower
Brasil
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
41
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,796 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,840 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,052 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Fight Club
49,540 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Green Mile
26,489 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Silence of the Lambs
28,642 votes
10
— Totally Ninja!
84%
WALL·E
40,629 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannah Gadsby: Nanette
1,022 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Good Will Hunting
21,371 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Dark Knight Rises
46,223 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Sixth Sense
21,265 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Joker
46,936 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Million Dollar Baby
11,065 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Aladdin
22,994 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Hannah Gadsby: Douglas
367 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Moana
48,995 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dances with Wolves
5,681 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Cast Away
15,088 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Edward Scissorhands
14,822 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,818 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Philadelphia
4,809 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Beetlejuice
12,267 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Men of Honor
2,967 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Dogma
6,739 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Interview with the Vampire
9,534 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Inside the Labyrinth: The Making of 'The Silence of the Lambs'
22 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Black Panther
46,377 votes
10
— Totally Ninja!
74%
What Dreams May Come
2,860 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Willow
4,338 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Pretty Woman
9,984 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Patch Adams
3,390 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Precious
2,200 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Notting Hill
7,282 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Radio
851 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,155 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Captain Marvel
35,319 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Hannah Gadsby: Something Special
124 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Pariah
6 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Barbie
19,306 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,172 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Imagining Argentina
50 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup